Moi znajomi coś planują...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2015, 13:51
chwila... tak se polaczylem wszystko tu wyszlo 222-ok jak narazie zadnej nadzwyczajnej liczby 666-szatan w obrazku
Odpisz
8 marca 2015, 09:34
ladny awatar skąd jest (pewie z któres wersji mlp)
Odpisz
20 października 2014, 00:01
chwila...TEN PIES MNIE ZABIŁ NA TF2 CS:GO i NA GMODZE!
Odpisz
20 października 2014, 09:11
Zapraszam na Priva Dam ci na niego namiary
Odpisz
20 października 2014, 18:44
Wiesz ile jest ludu na Steamie z takimi psami? -.-
Odpisz
24 października 2014, 16:24
@Trilogyyy: ale ten pies on...jesdt tym jedsynym
Odpisz
20 października 2014, 18:11
Mogłeś zacenzurować swój awatar,
Odpisz
20 października 2014, 18:42
Przecież nie znajdą mnie po awatarze
Odpisz
20 października 2014, 18:56
@TheSticks: Ale wygląda tak ch**owo, że głowa boli.
Odpisz
20 października 2014, 19:22
epic win xD
Odpisz
20 października 2014, 20:18
@gulpin: Soł macz.
Odpisz
20 października 2014, 23:30
on/a ma kucyka jako awatara na jeja wiec po co ma cenzurować??
Odpisz
21 października 2014, 15:47
@Artorias: Bo wygląda pedalsko.
Odpisz
21 października 2014, 20:28
ja tam nie mam uprzedzeń co najmniej 3 moich kupli ogląda mlp i nawet są ... jakby to ująć... bardziej cierpliwi?...
Odpisz
21 października 2014, 20:31
@Artorias: Ciekawe.
Odpisz
21 października 2014, 20:44
??
Odpisz
21 października 2014, 09:55
Wystarczy odłączyć sobie internet ręcznie na kilka minut a ci co byli wcześniej offline np. dzień temu , 2 dni itd. będą teraz liczeni dla ciebie od początku. Zagadka rozwiązana bo raz mi internet padł to tak miałem .-.
Odpisz
21 października 2014, 09:00
podaj nick na swój nick na steamie
Odpisz
20 października 2014, 22:40
hmm.. a może poprostu pograli sobie razem i cie nie zaprosili? (prawda wyszła na jaw :O)
Odpisz
20 października 2014, 20:25
Tak sie dzieje jak wywali ci internet to pokazuje że każdy jest offline o tej samej porze
Odpisz
20 października 2014, 20:03
Ognistego widzę... ostatnio mówił, że może zniszczyć cały świat... nie sądzę, żeby był to przypadek...
Odpisz
20 października 2014, 19:42
no i chyba zaprosze autora obraska na steam jak dorwe laptka
Odpisz
20 października 2014, 19:16
Czasem steam się samemu restartuje (cały program na świecie, pewnie reset serwerów) albo po prostu bug. Teraz np mój znajomy wyszedł ze steama 5 min temu a pokazuje 4 h
Odpisz
20 października 2014, 19:02
nie czaję czy chodzi o to że byli w tym samym czasie? Bo jeśli tak to głupie
Odpisz
20 października 2014, 19:00
fajny awatar :3
Odpisz
20 października 2014, 18:51
To jest bug, miałem to samo
Odpisz
20 października 2014, 18:43
Dzieje się tak głównie przy problemach z internetem.
Odpisz