Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2019, 21:04
Jak on trzyma telefon!?
Odpisz
17 listopada 2017, 18:19
I prawidłowo bo jakby tak między nie wpadł to gorzej niż między młot a kowadło..
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:57
o ku*wa, ale nawalanka ;D
Odpisz
21 maja 2017, 17:15
@kokardka364: ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mi nie wyglada na to zeby sie bily ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 października 2014, 20:59
"A ja lepiej zrobię zdjęcie jak ktoś robi sobie zdjęcie podczas gdy jakieś dziewczyny się biją."
Odpisz
31 października 2014, 19:48
@monho25: incepcja :d
Odpisz
30 października 2014, 13:31
Co z tego że dziewczyny się biją a ten chłopak wali samojebkę, skoro można zrobić zdjęcie tego wszystkiego!
Odpisz
29 października 2014, 20:03
witajcie w współczesności
Odpisz
30 października 2014, 00:39
@Keczup12PL: Witaj w Polsce. *jeb słownikiem*
Odpisz
29 października 2014, 22:42
I tak nie o ciebie! :P
Odpisz
29 października 2014, 20:56
To nie samojebka, tylko selfi... no kuwa, ludzie...
Odpisz
29 października 2014, 21:22
@DeadExtreme: Nawet nie umiesz poprawnie napisać selfie
Odpisz
29 października 2014, 21:34
Uciekło mi "e", nie jest to aż tak poważny błąd.
Odpisz
29 października 2014, 20:51
Trochę inaczej to wygląda...
Odpisz
29 października 2014, 20:47
akurat taka sytuacja może być korzystna :D dopisze "dziewczyny się o mnie biją B)" i szacunek na 100% :P
Odpisz
29 października 2014, 20:45
Zawsze tak jest
PS kazdy moment jest dobry xd
Odpisz