Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2014, 13:25
pożyjemy zobaczymy czy się uda czy nie ale i tak trzymam kciuki
Odpisz
17 kwietnia 2018, 21:08
@WickedHeart: bez problemowo ;3
Odpisz
31 października 2014, 19:50
Assasins creed lub wiedźmin, nie ma innej opcji :d
Odpisz
31 października 2014, 07:04
wow ale rpg owiec
Odpisz
30 października 2014, 19:56
Cała prawda :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
29 października 2014, 19:03
Trochę ciężko mi te gry porównywać- skyrim to skyrim, ma ten swój charakter. Jeśli natomiast chce się zagrać w coś o cięższym, poważniejszym klimacie (bo, jakby nie patrzeć, w skyrim jest sielanka) to powinien sięgnąć po wiesia.
Odpisz
29 października 2014, 20:57
ale ja grałem tylko na legendzie więc nie sielanka
Odpisz
29 października 2014, 21:23
@gabrysplodowski: chodzi o klimat, Skyrim ma znaacznie lżejszą atmosferę od uniwersum Sapkowskiego :)
Odpisz
29 października 2014, 21:34
@SpaceMarine1990: trzeba przyznać skyrim ma za**bisty klimat
Odpisz
30 października 2014, 00:01
Poczekajmy do lutego i spokojnie będzie można te dwie gry porównywać.
Odpisz
30 października 2014, 07:52
@gabrysplodowski: ja na legendzie pająka na 20lvl nie umiałem pokonać xd
Odpisz
29 października 2014, 19:56
trzy słowa : z czego to?
Odpisz
29 października 2014, 19:57
@emilian02: Zwiastun Wiedźmina 3.
Odpisz
29 października 2014, 19:57
@emilian02: przynajmniej ten fragment bo wiem że z Skyrim
Odpisz
29 października 2014, 19:58
@Piotr99: ok
Odpisz
29 października 2014, 19:14
no ale skyrim i tak jest zajefajny
Odpisz
28 października 2014, 22:43
Zabija go samym Trailerem :)
Odpisz
29 października 2014, 19:12
@Ravios: Wygrywasz internet
Odpisz
28 października 2014, 22:40
skyrim na zawsze w moim sercu i tak jest najlepszy
Odpisz
29 października 2014, 19:05
@gabrysplodowski: Ten moment, kiedy decyzja o łapkawch w górę lub dół należy do ciebie.
Odpisz
29 października 2014, 19:14
@gabrysplodowski: Grałeś w wiedźmina lub wiedźmina 2? Nie?To zagraj.Same dialogi ,fabuła sprawiął że Ci bambosze spadnął
Odpisz
29 października 2014, 19:14
@gabrysplodowski: Zmienisz zdanie :P
Odpisz
Edytowano - 29 października 2014, 19:29
@BOOMBOOX: Ciekawi mnie czy przeczytałeś książkę , jak tak to nie wiesz co ma naprawdę za**bistą fabułę .
Odpisz
29 października 2014, 19:40
@Bilolus1: Przeczytałem. Chcesz jakiegoś dowodu? Hmmm Ciri jest dzieckiem niespodziankął Geralta a jej ojcem jest Emyhr(tak to się pisze) Sama Ciri w wieku ok.15-16 lat przyłączyła się do Szczurów bo wyteleportowała się tam z Wieży Mewy na wyspie Thaned (i znów dobrze to napisałem) potem w Wieży Jaskółki Szczury zostały wyrąbane przez Bonharta pod karczmął Głowa Chimery
Odpisz
29 października 2014, 20:07
@BOOMBOOX: je**ne spoilery!
Odpisz
29 października 2014, 20:09
@sxx2000: Panie ja Ci tego nie kazał czytać! :D
Odpisz
29 października 2014, 21:34
@BOOMBOOX: Ciekawość ludzka
Odpisz
30 października 2014, 07:54
@BOOMBOOX: ja grałem a i tak wole skyrim
Odpisz
30 października 2014, 14:46
Każdy ma prawo do swojego zdania.
Odpisz