Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bylejakbylegdzie

25 października 2014, 17:18

1,8 metra to wysoki człowiek O_o

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar asdf0

30 października 2014, 19:25

@Kubek262: A ja tylko w zwyrz :D

Avatar Jeja4FunPL

20 września 2016, 10:48

@wiki9595: 9 lat i 1,40.

Avatar
Konto usunięte

4 września 2016, 19:14

Zdejmij plecak.

Avatar Mnich1

28 października 2014, 16:58

Nienawidzę tego. A jak ktoś obok mnie siedzi to już w ogóle nie wiadomo gdzie te nogi położyć.

Avatar Macio720

28 października 2014, 06:51

najgorzej jest na stadionie narodowym

Avatar ZawiszaMikolow

28 października 2014, 07:09

@Macio720: Potwierdzam, horror. I jeszcze co chwilę ktoś przechodzi.

Avatar Macio720

28 października 2014, 08:10

@ZawiszaMikolow: ja też

Avatar
Konto usunięte

28 października 2014, 16:56

@Macio720: Bo tam trzeba stać i kibicować cały mecz :D

Avatar
Konto usunięte

28 października 2014, 14:25

:(

Avatar MaxiorPL

28 października 2014, 13:34

Nie czaję XD

Avatar Bastil123

25 października 2014, 18:59

Mam 1,9m. ale nie rozumiem, IM WAITING FOR EXPLAINS.

Avatar Wladzikxx

28 października 2014, 06:34

@Bastil123: Siedzenia są za blisko i kolana ci się ledwo mieszczą.

Avatar Bastil123

28 października 2014, 07:12

@Wladzikxx: Eee, myślałem że o coś innego. Ja czasami nie mogę wsiąść to muszę półstać, półsiedzieć :_:

Avatar TotalnyAnalfabeta

25 października 2014, 19:37

,,Wysocy ludzie zrozumieją''
Ja nie rozumiem ;-;

Avatar Maks2603

25 października 2014, 23:13

@TotalnyAnalfabeta: Jesteś za.niski.

Avatar TotalnyAnalfabeta

26 października 2014, 09:22

@Maks2603: Krzywdząca prawda ;_;

Avatar szakal1

25 października 2014, 14:57

Widziałem jak kolega z "lekką nadwagą" rozwalił kabinę bo mu upadł telefon.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Młodzi gniewni

Powodzenia

Przyszłość jest piękna

To się nie może nie udać

Hobby dla faceta

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka