Jak siedzieć, panie premierze?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Powodzenia
Przyszłość jest piękna
To się nie może nie udać
Hobby dla faceta
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2014, 17:18
1,8 metra to wysoki człowiek O_o
Odpisz
28 października 2014, 08:11
@bylejakbylegdzie: Tak? To prawie 2 metry?
Odpisz
Edytowano - 28 października 2014, 14:20
@bylejakbylegdzie: Ja mam 12 lat i 1,73m. To ile ja będę miał w wieku 20 lat? :P
Odpisz
28 października 2014, 14:27
@Slenderowiec2012: ja mam 14 lat i 1,60m ;-;
Odpisz
28 października 2014, 14:49
@slenderr: Ja zaś 13 i mam 1,67m :P
Odpisz
28 października 2014, 14:50
@wiki9595: ja mam 14 i 1,80 m
Odpisz
28 października 2014, 16:03
@slenderr: ;_;
Odpisz
28 października 2014, 16:29
@Slenderowiec2012: co?
Odpisz
28 października 2014, 18:31
@slenderr: Nic.
Odpisz
28 października 2014, 19:09
@slenderr: Ja tyle samo lat, ale 1,90m ._.
Odpisz
28 października 2014, 20:33
@asdf0: ale jesteś facetem ;p
Odpisz
28 października 2014, 20:38
@Slenderowiec2012: A ja mam 12 lat i 1,48 cm. O_O
Odpisz
28 października 2014, 20:38
@slenderr: Fajnie słyszeć takie rzeczy,ale nie, jestem zwykłym nastolatkiem(14 lat) który jest nietypowo wysoki.
Odpisz
28 października 2014, 21:04
@asdf0: tak szczerze nietypowo to mało powiedziane ;p
Odpisz
28 października 2014, 21:06
@slenderr: ;_;
Odpisz
28 października 2014, 22:06
Pij mleko - będziesz wielki ;P
Odpisz
29 października 2014, 12:40
@asdf0: Tak patrze i stwierdzam że jesteście/byliście niscy :/
Odpisz
Edytowano - 30 października 2014, 15:26
@Kubek262: A czemu?
Odpisz
30 października 2014, 18:24
@asdf0: Bo ja zawsze byłem duży
(w zwyż i w szerz :D)
Odpisz
30 października 2014, 19:25
@Kubek262: A ja tylko w zwyrz :D
Odpisz
20 września 2016, 10:48
@wiki9595: 9 lat i 1,40.
Odpisz
4 września 2016, 19:14
Zdejmij plecak.
Odpisz
28 października 2014, 16:58
Nienawidzę tego. A jak ktoś obok mnie siedzi to już w ogóle nie wiadomo gdzie te nogi położyć.
Odpisz
28 października 2014, 06:51
najgorzej jest na stadionie narodowym
Odpisz
28 października 2014, 07:09
@Macio720: Potwierdzam, horror. I jeszcze co chwilę ktoś przechodzi.
Odpisz
28 października 2014, 08:10
@ZawiszaMikolow: ja też
Odpisz
28 października 2014, 16:56
@Macio720: Bo tam trzeba stać i kibicować cały mecz :D
Odpisz
28 października 2014, 14:25
:(
Odpisz
28 października 2014, 13:34
Nie czaję XD
Odpisz
25 października 2014, 18:59
Mam 1,9m. ale nie rozumiem, IM WAITING FOR EXPLAINS.
Odpisz
28 października 2014, 06:34
@Bastil123: Siedzenia są za blisko i kolana ci się ledwo mieszczą.
Odpisz
28 października 2014, 07:12
@Wladzikxx: Eee, myślałem że o coś innego. Ja czasami nie mogę wsiąść to muszę półstać, półsiedzieć :_:
Odpisz
25 października 2014, 19:37
,,Wysocy ludzie zrozumieją''
Ja nie rozumiem ;-;
Odpisz
25 października 2014, 23:13
@TotalnyAnalfabeta: Jesteś za.niski.
Odpisz
26 października 2014, 09:22
@Maks2603: Krzywdząca prawda ;_;
Odpisz
25 października 2014, 14:57
Widziałem jak kolega z "lekką nadwagą" rozwalił kabinę bo mu upadł telefon.
Odpisz