Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzeba brać osobną torbę
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2022, 20:16
Odpisz
15 lutego 2021, 15:53
Głupi ludzie myślą, że są inteligentni, bo nie zauważają swej głupoty.
I mówią na innych, że to inni są głupi, przekazując innym zły pogląd na oczywiste rzeczy.
Odpisz
22 grudnia 2007, 22:38
co ona trzyma ??
Odpisz
18 stycznia 2021, 18:13
@jonasz20: odkop
Odpisz
15 lutego 2021, 15:51
@jonasz20: Sprej.
Odpisz
15 lutego 2021, 15:52
@JaJestemZWami: starego na plecach
Odpisz
7 września 2007, 21:09
ej!!ta laska mnie ponizyla!!ja jestem blondynka!!!!:D
Odpisz
17 grudnia 2017, 11:54
@olusia_17: odkopuje
Odpisz
10 listopada 2018, 20:21
@Ilovefutbol: Odkopuje odkop
Odpisz
22 lutego 2019, 22:37
@Ilovefutbol: odkopuje odkop odkopu
Odpisz
12 lipca 2019, 11:24
a ja nie odkopuje :D
Odpisz
8 marca 2020, 22:16
@GameLover: mmm odkopańsko
Odpisz
31 maja 2020, 16:25
@olusia_17: jesteś tu?
Odpisz
31 maja 2020, 16:36
@PIESEUUU: tak
Odpisz
31 maja 2020, 16:48
@mr2005vc: nie do cb
Odpisz
31 maja 2020, 16:48
@olusia_17: jestes tu?
Odpisz
31 maja 2020, 16:57
@PIESEUUU: a do kogo piszesz jestem na aplikacji i nie widać
Odpisz
28 czerwca 2020, 23:37
@mr2005vc: El00w m00rdy
Odpisz
28 czerwca 2020, 23:38
@mr2005vc: do blondynki feministki
Odpisz
28 czerwca 2020, 23:38
@monia_mamona: ja dalej tu jestem
Odpisz
28 czerwca 2020, 23:39
@mr2005vc: Wstawcie b00rno, admin nie zobaczy
Odpisz
28 czerwca 2020, 23:39
@monia_mamona: 200 iq
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2020, 08:46
@monia_mamona: Może ktoś się poświęci i wrzuci jakąś cząstkę pornograficzną dla dobra eksperymentu mającego na celu sprawdzić algorytm działania admina? Na chwilę musimy zadowolić się Makłowiczem:
Odpisz
13 lipca 2020, 10:59
@sucharek1203: mmmm olej
Odpisz
26 lipca 2020, 17:43
@mr2005vc: Dobra, na jak długo można dostać bana za umieszczenie jakiejkolwiek treści erotycznej w komentarzach? Boję się, że po wstawieniu czegoś takiego, nikt tego nie zgłosi i będę tutaj tkwić niczym słup soli, pod którym widnieje wyraźny obrazek nawiązujący do boorno
Odpisz
27 lipca 2020, 13:38
@sucharek1203: ja nie zgłoszę
Odpisz
12 sierpnia 2020, 17:49
@sucharek1203: dawaj wstawiaj
Odpisz
10 grudnia 2020, 12:05
Odkopuje odkop odkopu odkopu
Odpisz
10 grudnia 2020, 12:06
odkop po minucie
Odpisz
10 grudnia 2020, 12:09
@PIESEUUU: odkop odkopu odkopu odkopu odkopu po 2 min
Odpisz
10 grudnia 2020, 12:09
Co się tutaj dzieje? Całkowicie zapomniałem o tym wątku
Odpisz
10 grudnia 2020, 12:10
@sucharek1203: tutaj odkopujemy odkop odkopu odkopu odkopu odkopu
Odpisz
10 grudnia 2020, 12:19
odkop po 9 minutach
Odpisz
15 lutego 2021, 15:52
@olusia_17:
Odpisz
16 stycznia 2020, 00:26
haha
Odpisz
24 października 2017, 00:47
Ciekawe czy ktoś odkopie ten komentarz.
Odpisz
11 listopada 2017, 10:56
Tak
Odpisz
22 listopada 2017, 17:52
Tak
Odpisz
22 listopada 2017, 23:14
Dzięki wam, byłem pewien że nikt nie spojrzy w komentarze pod takim obrazkiem a tu takie zaskoczenie.
Odpisz
10 stycznia 2018, 17:44
tak
Odpisz
11 stycznia 2018, 00:08
@randomowy_gosc: Maszyna od losowania randomowych gości chyba się popsuła.
Odpisz
10 kwietnia 2018, 09:08
nie
Odpisz
13 lipca 2018, 20:49
Tak.
Odpisz
14 lipca 2018, 18:50
@AnimeNekoGirl: meow
Odpisz
14 lipca 2018, 20:22
pssst..
to ja
Memior🅱️ifty seven
Odpisz
14 lipca 2018, 20:23
ten, na którego profilu zauważyłeś moją rozmowę z Kejdzejem
Odpisz
14 lipca 2018, 21:31
@AnimeNekoGirl: Nie pomyliłeś/aś mnie z kimś xD?
Nie przypominam sobie żebym spacerował po profilach jejkow.
Odpisz
14 lipca 2018, 23:07
Na pewno nie pomyliłam.
Odpisz
26 grudnia 2018, 08:37
@AnimeNekoGirl: e
Odpisz
26 grudnia 2018, 14:28
@crazyboner: e
Odpisz
22 lutego 2019, 22:37
tak
Odpisz
23 lutego 2019, 01:51
owszem
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2019, 01:52
kto do ku*wy sprawdza komentarze pod tak durnym obrazkiem, specjalnie pod takim to napisałem
obrazek z 2007 no ku*wa no xD
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2019, 10:04
nie wiem no w losowych był xD
Odpisz
10 maja 2019, 23:23
i to się jeszcze ciągnie.....
Odpisz
10 maja 2019, 23:49
@ProMoruxBax: i będzie się ciągnąć na wieki...
Odpisz
12 maja 2019, 23:12
@ProMoruxBax:
Odpisz
7 kwietnia 2009, 18:21
zuhan:taak?najlepsi uczniowie najpewniej nie tylko w mojej klasie ale i twojej sa dziewczynami.my po prostu mamy jakieś ambicję i chcemy coś w życiu osiągnąć a nie trwać przez wieki w głupim poczuciu swojej bezgranicznej wartości(są oczywiście wyjątki,ale my was nie obrażamy,ani wcale nie jestesmy gorsze.uff,kończe juz ten wykład :p
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2018, 17:36
@smoczka: JAK SIĘ USUWA STARE KOMENTARZE
Odpisz
10 kwietnia 2018, 09:08
@smoczka: no ten
Odpisz
10 kwietnia 2018, 16:19
@massesd: pls leave
Odpisz
13 lipca 2018, 20:48
@smoczka: xD
Odpisz
22 lutego 2019, 22:38
@smoczka: niestety sie nie da...
Odpisz
10 maja 2019, 23:50
@smoczka: istniejecie jeszcze?
Odpisz
11 maja 2019, 10:52
ja tak
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:36
tia
Odpisz
29 lutego 2016, 03:46
Szczerze - nic nie mam do blondi, sama jestem rudo/brązowa ;) tylko boli mnie fakt, że niektóre blondaski uważają że są lepsze...
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:40
ale jej ortografia pozostawia wiele do życzenia
Odpisz
15 kwietnia 2013, 18:01
@KontoUsunięte: sprejem. sprejem.
Odpisz
27 marca 2013, 08:42
Czy ona robiła ten napis penisem czy mi się zdaję ?
Odpisz
7 lutego 2012, 19:32
ja jestem blondynką...... i nie jestem durna.
Odpisz
26 czerwca 2012, 07:36
@Wiska2002: jesteś,jesteś
Odpisz
20 lipca 2012, 15:55
@batista619: ach tak? to dlaczego mam w szkole średnią 6, nauczyciele mnie chwalą, zdobyłam dwa Młode Talenty? i Ty masz zamiar się wywyższać? Lepiej się już nie ucz bo i tak nic nie osiągniesz. -_-'
Odpisz
26 lipca 2012, 09:51
@Wiska2002: Czego się dziwić jak chodzisz do trzeciej klasy
Odpisz
2 sierpnia 2012, 20:56
@Xerti2: A ty chyba do pierwszej z tym rozumem..
Odpisz
3 sierpnia 2012, 21:40
@Wiska2002: A po drugie w trzeciej klasie nie ma średnich
Odpisz
24 września 2012, 18:47
@Wiska2002: nie wymondżaj sie. jak cos pisze to to zignoroj. moze nie jestem z polski ale sie znam. ja nie wiem co to som oceny ale itak ciesze sie jak osoby maja same 6. z ciebie sie nie ciesz bo sie chwalisz chwalipieto
Odpisz
14 listopada 2012, 16:56
Jak nie jesteś z Polski to co tu robisz? Nigdy w bloku kapitalistycznym (wschodnim) nie słyszałeś/łaś/łoś o akcji czystka?
Odpisz
21 września 2012, 17:25
@Xerti2 -_-
Odpisz
8 marca 2009, 16:47
oj ludzie. To tylko obrazek. Ja sama osobiście jestem brunetką, ale znam kilka blondynek, które są wzorowymi uczennicami. Dziewczyny nie przejmujcie się! Kolor włosów się nie liczy! Ile jest inteligentych blondynek, a ile głupich brunetek? To poprostu głupstowo wymyślone na potrzeby kawałów. Zuhan, chyba jakaś dziewczyna nadepnęła ci na odcisk, ale weź się hamuj i nie obrażaj połowy użytkowników jeja.
Odpisz
29 kwietnia 2012, 20:56
masz calkowitą racje. ja naprzyklad jestem brunetką ale znam mnustwo bardzo mądrych blondi! i są one moimi klezankami
Odpisz