Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Co za przypadek
Jeszcze jak
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2022, 20:14
Tak, on zawsze taki pomocny.
Odpisz
17 marca 2012, 10:48
u mnie podobnie
Odpisz
17 marca 2021, 17:45
@tu_2000: hejo
Odpisz
15 lutego 2021, 15:50
Że ja te memy wszystkie pamiętam, z tego jak jeszcze konta tu nie miałem... Nostalgia.
Odpisz
21 kwietnia 2018, 18:37
GILOTYNA
Odpisz
15 października 2016, 14:56
Ed, Eddy i Bodzio?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:35
co prawda to prawda
Odpisz
2 kwietnia 2010, 14:21
Ja chce do bodzia tekst:
Moja mama każe mi się bawić z Rysiem,
niechby mama spróbowała z Rysiem sama,
ja się nie chcę bawić z Rysiem
ani lalką, ani misiem,
a w ogóle, mamo, z Rysiem nudzi mi się.
Ja chcę do Bodzia, chcę do Bodzia,
no bo w modzie są najbardziej teraz Bodzie,
choć coś stoi na przeszkodzie,
ja się będę bawić z Bodziem,
no bo z Bodziem żyję w zgodzie,
on wierzga i nie bodzie,
ja chcę z Bodziem, ja chcę z Bodziem,
ja chcę z Bodziem!
Tata mówi - "Idź pobiegaj trochę z Anką".
Nie wie tata, jak ta Anka szybko lata,
ja się nie chcę bawić z Anką,
tylko Ani też skakanką,
a w ogóle Anka lubi tylko Janka.
Ja chcę do Bodzia, chcę do Bodzia,
no bo w modzie są najbardziej teraz Bodzie,
choć coś stoi na przeszkodzie,
ja się będę bawić z Bodziem,
no bo z Bodziem żyję w zgodzie,
on wierzga i nie bodzie,
ja chcę z Bodziem, ja chcę z Bodziem,
ja chcę z Bodziem!
Pyta dziadzio, jak mi się podoba Tadzio.
Z tym kolegą ja niewiele mam wspólnego,
bo zabawa każda z Tadkiem
jakimś kończy się wypadkiem,
dla mnie towarzystwo Tadka żadna gratka.
Ja chcę do Bodzia, chcę do Bodzia,
no bo w modzie są najbardziej teraz Bodzie,
choć coś stoi na przeszkodzie,
ja się będę bawić z Bodziem,
no bo z Bodziem żyję w zgodzie,
on wierzga i nie bodzie,
ja chcę z Bodziem, ja chcę z Bodziem,
ja chcę z Bodziem!
Babcia mówi, że jej się podoba Adam,
do Adama to by chętnie poszła sama,
babcia mówi, że ten Adam
jest szczególnie miły dla dam,
co mi Adam, w nim nadziei nie pokładam!
Ja chcę do Bodzia, chcę do Bodzia,
no bo w modzie są najbardziej teraz Bodzie,
choć coś stoi na przeszkodzie,
ja się będę bawić z Bodziem,
no bo z Bodziem żyję w zgodzie,
on wierzga i nie bodzie,
ja chcę z Bodziem, ja chcę z Bodziem,
ja chcę z Bodziem!
Odpisz
6 lutego 2012, 09:45
@paola114: dobre :D
Odpisz
25 sierpnia 2011, 12:59
hehe
Odpisz
2 kwietnia 2010, 14:23
5/5
Odpisz
13 lipca 2009, 14:30
;DD zgadza się
Odpisz
27 maja 2008, 20:27
no asne ze takkk(i jeb o podłogę)
Odpisz