Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

1 stycznia 2022, 20:14

Tak, on zawsze taki pomocny.

Avatar tu_2000

17 marca 2012, 10:48

u mnie podobnie

Avatar Mandzuno12

17 marca 2021, 17:45

@tu_2000: hejo

Avatar JaJestemZWami

15 lutego 2021, 15:50

Że ja te memy wszystkie pamiętam, z tego jak jeszcze konta tu nie miałem... Nostalgia.

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2018, 18:37

GILOTYNA

Avatar
Konto usunięte

15 października 2016, 14:56

Ed, Eddy i Bodzio?

Avatar MineDan

13 kwietnia 2016, 21:35

co prawda to prawda

Avatar paola114

2 kwietnia 2010, 14:21

Ja chce do bodzia tekst:
Moja mama każe mi się bawić z Rysiem,
niechby mama spróbowała z Rysiem sama,
ja się nie chcę bawić z Rysiem
ani lalką, ani misiem,
a w ogóle, mamo, z Rysiem nudzi mi się.

Ja chcę do Bodzia, chcę do Bodzia,
no bo w modzie są najbardziej teraz Bodzie,
choć coś stoi na przeszkodzie,
ja się będę bawić z Bodziem,
no bo z Bodziem żyję w zgodzie,
on wierzga i nie bodzie,
ja chcę z Bodziem, ja chcę z Bodziem,
ja chcę z Bodziem!

Tata mówi - "Idź pobiegaj trochę z Anką".
Nie wie tata, jak ta Anka szybko lata,
ja się nie chcę bawić z Anką,
tylko Ani też skakanką,
a w ogóle Anka lubi tylko Janka.

Ja chcę do Bodzia, chcę do Bodzia,
no bo w modzie są najbardziej teraz Bodzie,
choć coś stoi na przeszkodzie,
ja się będę bawić z Bodziem,
no bo z Bodziem żyję w zgodzie,
on wierzga i nie bodzie,
ja chcę z Bodziem, ja chcę z Bodziem,
ja chcę z Bodziem!

Pyta dziadzio, jak mi się podoba Tadzio.
Z tym kolegą ja niewiele mam wspólnego,
bo zabawa każda z Tadkiem
jakimś kończy się wypadkiem,
dla mnie towarzystwo Tadka żadna gratka.

Ja chcę do Bodzia, chcę do Bodzia,
no bo w modzie są najbardziej teraz Bodzie,
choć coś stoi na przeszkodzie,
ja się będę bawić z Bodziem,
no bo z Bodziem żyję w zgodzie,
on wierzga i nie bodzie,
ja chcę z Bodziem, ja chcę z Bodziem,
ja chcę z Bodziem!

Babcia mówi, że jej się podoba Adam,
do Adama to by chętnie poszła sama,
babcia mówi, że ten Adam
jest szczególnie miły dla dam,
co mi Adam, w nim nadziei nie pokładam!

Ja chcę do Bodzia, chcę do Bodzia,
no bo w modzie są najbardziej teraz Bodzie,
choć coś stoi na przeszkodzie,
ja się będę bawić z Bodziem,
no bo z Bodziem żyję w zgodzie,
on wierzga i nie bodzie,
ja chcę z Bodziem, ja chcę z Bodziem,
ja chcę z Bodziem!

Avatar Klopsik18nwl

6 lutego 2012, 09:45

@paola114: dobre :D

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2011, 12:59

hehe

Avatar paola114

2 kwietnia 2010, 14:23

5/5

Avatar obserwator

13 lipca 2009, 14:30

;DD zgadza się

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2008, 20:27

no asne ze takkk(i jeb o podłogę)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trzeba brać osobną torbę

Co za przypadek

Jeszcze jak

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka