Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zazek

30 października 2014, 11:35

Jaka to kreskówka?

Avatar OutrunBrush4263

30 stycznia 2022, 09:06

@zazek: aides-smutley

Avatar DominaxD

18 kwietnia 2016, 16:59

I ta wiewiórka w tle...

Avatar dwadwdadawdawdawdawdawd

19 listopada 2015, 20:12

Avatar Yakumodaiki

12 maja 2015, 11:30

O rzesz ja pier...

Fajna ta bajeczka :)

Avatar lalunia09

1 grudnia 2014, 15:04

co oni robią ?

Avatar Misiakasia

23 stycznia 2015, 15:29

@lalunia09: Jak podrośniesz to zrozumiesz.

Avatar Tymek590

Edytowano - 2 czerwca 2018, 13:59

@lalunia09: dorosłaś?

Avatar Spider007

4 lutego 2021, 13:16

@lalunia09: już dorosłaś czy jeszcze nie

Avatar Equilibrium

28 października 2014, 16:53

biedna ryba a ta wiewiórka się z tego śmieje ;-;

Avatar CichySzybkiZabojca

28 października 2014, 22:33

@Equilibrium: też by chciała ;D

Avatar bartusielek

15 listopada 2014, 17:48

@CichySzybkiZabojca: Ja wale, czasami jak ise zacznie powtarzać moment bajki, dostajesz jakiś super moment. Ja w Shreku zacząłem powtarzać jak móił ''Ej, no nie sprzedawaj mnie, nie bede już uparty wiesz?''
I wyszedł mi rap!

Avatar
Konto usunięte

30 października 2014, 07:27

yyy jeżeli by tego nie zapętlić to nic by nie było ale jak by tego nie zapętlili to i beki by nie było takich momentów jest dużo w bajkach wystarczy włączyćcokolowiek

Avatar elementiro

2 listopada 2014, 20:12

z tym to akurat nie, całe oglądałem. To było specjalnie zrobione. Z tego co pamiętam powiązane to było z jakimiś chorobami przenoszonymi drogą płciową. Taka kreskówka społeczna. Coś jak z Donaldem i nazistowskimi Niemcami.

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2014, 08:53

@elementiro: możę i tak nie oglądałem całej kreskówki

Avatar Keczup12PL

30 października 2014, 21:13

w latach 30 nie było kreskówek XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 21:45

@Keczup12PL: To z których lat pochodzą kreskówki Myszki Miki?

Avatar cb1979

5 stycznia 2016, 17:43

z lat 10 i pudełko na plusy [________________________________________]

Avatar Juli826

30 października 2014, 17:00

Niszczenie dzieciństwa ;-;

Avatar jacek1s

30 października 2014, 08:22

Stare dobre bajki :'( nie to co teraz pokroju "Violetty" Czy innego shitu ;-;

Avatar gelo1238

30 października 2014, 10:37

@jacek1s: Kiedyś też były ch**owe ,,bajki", ale były ch**owe i nikt nie pamięta.

Avatar jacek1s

30 października 2014, 13:47

@gelo1238: Wszystkie bajki kreskówkowe były za**biste :P

Avatar
Konto usunięte

30 października 2014, 15:30

@jacek1s: tenksze za tymi caszami vhd i bajek reksio aleraz co jakiesc gowno dobrze ze pamięc o reksiu nie zapomiala przy najmej są gry

Avatar KUBOSZ

30 października 2014, 14:48

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Mirek01

30 października 2014, 14:19

nie mogę przestać się śmiać XD

Avatar Henzej

30 października 2014, 06:53

ciekawe ciekawe

Avatar mrklorens

30 października 2014, 06:28

z cyklu nie winnych bajek w których coś było ukryte

Avatar Szymon123PL

28 października 2014, 17:36

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Pan_Bekon
Dodane przez: Pan_Bekon

Były nóżki, nie ma nóżek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Młodzi gniewni

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka