Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Znak czasów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2012, 08:30
Jak było na innej stronie to oglądaj tam a nie na Jeja jak ci nie pasuje.
Odpisz
7 marca 2018, 07:24
@tachu99: XD Pozdro
Odpisz
31 grudnia 2018, 14:17
@tachu99: ok
Odpisz
25 lipca 2019, 10:34
@tachu99: pozdrawiam też
Odpisz
7 marca 2018, 07:23
Ej tam, ja wstaję o 5:30 żeby pograć na komputerku a moja siorka śpi do 7:10, ubiera się i ledwie ogarnia twarz ;P
Odpisz
2 listopada 2016, 20:25
Tak samo bynajmniej jem śniadanie
Odpisz
17 czerwca 2014, 21:17
Jestem prawie jak chłopak o.O jedynie co zrobię to uczeszę włosy przebiorę się i heja
Odpisz
22 czerwca 2014, 11:15
@SweetHors: Mam tak samo :p I ewentualnie zjem śniadanie.
Odpisz
22 czerwca 2014, 14:17
@KiciaDusia: Mi mama CZASEM pakuje kanapkę zwykle musze se w sklepiku kupić
Odpisz
23 czerwca 2014, 16:19
@SweetHors: U nas w szkole nie ma sklepiku a najbliższy sklep od mojego domu jest 4km dalej :/
Odpisz
24 czerwca 2014, 16:22
@KiciaDusia: U mnie sklep jest oddalony o 5km lub kiosk o 2km i biedactwo :(
Odpisz
22 listopada 2014, 20:46
@SweetHors: Klonie ty jeden ;O
Odpisz
24 stycznia 2015, 09:00
@SweetHors: Fuj. Serio? Nie myjesz zębów i twarzy? Ohyda
Odpisz
27 lutego 2016, 18:50
@SweetHors: ja tez xD
Odpisz
31 stycznia 2016, 16:48
Ja taka nie jestem XD
Odpisz
4 marca 2014, 12:40
biorę prysznic wieczorem a nie rano O.o czy to dziwne?
Odpisz
31 maja 2014, 13:21
@julka1280: nnnie....
Odpisz
17 czerwca 2014, 21:16
@julka1280: Nie to nie dziwne, ja też tak robię XD
Odpisz
21 grudnia 2012, 22:53
Idą w piżamach?
Odpisz
2 grudnia 2013, 18:34
@Domijeja: mają pidżama party w szkole pewnie.
Odpisz
24 czerwca 2012, 19:41
True story
Odpisz
25 maja 2012, 09:10
CZASAMI TO DZIEWCZYNY WOLĄ SIĘ UBRAC I TE DE A CHŁOPAKI WOLĄ SPAC 4/5 I DO ULU.
Odpisz
13 kwietnia 2012, 14:21
dokładnie
Odpisz
17 stycznia 2012, 13:15
A ubrania ? :D
Odpisz
17 stycznia 2012, 15:56
@tetrabit: no właśnie też to zauważyłem :D
Odpisz
17 stycznia 2012, 19:59
@tetrabit: Co sobie będom żałować, po co komu ubranie mamy XXI wiek
Odpisz
21 stycznia 2012, 19:31
@Damianoo1998: Ty to chyba pożałowałeś sobie słownika. :P
Odpisz
17 stycznia 2012, 22:12
heh 5/5
Odpisz
17 stycznia 2012, 19:36
U mnie to jakoś tak... Wstać, przetrwać, iść spać. No wiecie, studia.:-)
Odpisz
17 stycznia 2012, 18:30
Mi nawet nie starcza tyle czasu ... Więc mój plan wygląda tak , że wstaje siedze nad zegarem i ide do szkoły ^.^
Odpisz
17 stycznia 2012, 17:35
nieżyciowe :p
Odpisz