Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KubiXator

3 kwietnia 2019, 16:16

Niech zgadnę Kanada

Avatar tachu99

16 stycznia 2012, 06:44

Szczęściarze!Mogą robić tunele w śniegu...ahh...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar FD_God

18 stycznia 2012, 09:10

@tachu99: This guy is fuc.king retarded.

Avatar chupacabra001

18 stycznia 2012, 17:01

@tachu99: Globalne ocieplenie.

Avatar jacho32

17 stycznia 2012, 20:27

trochę jak z bajek. szkoda, że nie ma takich zim choć i tak mogło być gorzej. a obrazek 5/5

Avatar
RhobarIII

17 stycznia 2012, 18:58

U mnie dużo

Avatar max199666

17 stycznia 2012, 18:52

fajne 5/5

Avatar poduszka123

16 stycznia 2012, 07:15

obok drzwi na półce stoi pet taxi :D

Avatar Damianoo1998

16 stycznia 2012, 17:35

@poduszka123: Wow dokonaneś(aś) odkrycia XXI wieku PET TAXI to chyba najbardziej żuczająca się w oczy rzecz na tej pułce, chociasz wiesz co to pet taxi

Avatar poduszka123

16 stycznia 2012, 17:56

@Damianoo1998: o boże tylko chciałam powiedzieć że ten domek dla zwierząt do przenoszenia (zapomniałam jak to się nazywa) nazywa się pet taxi a ty się od razu czepiasz grzdylu...

Avatar tachu99

17 stycznia 2012, 12:03

@Damianoo1998: Pisownia!Przecież nawet jak źle napiszesz to ci na czerwono podkreśla i daje rozwiązania ale ja nie wiem jak w tym wieku takie błędy robić...Dużo gier,mało książek.

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2012, 21:40

Chce tak! :O

Avatar adam773n

16 stycznia 2012, 22:58

@TryBikk: zgadzam się

Avatar adam773n

16 stycznia 2012, 22:57

ale fajnie ;p

Avatar rafix2232

16 stycznia 2012, 21:40

@[432]

Avatar Ala36

16 stycznia 2012, 20:41

dobre 3/5

Avatar mikulek04

16 stycznia 2012, 20:10

ja bym tak chciała...

Avatar keil007

16 stycznia 2012, 17:46

Ja na początku myślałem, że to drzwi są 2 drzwi.

Avatar Wiska2002

16 stycznia 2012, 15:46

Hahahahahaha:DD gdzie tak jest ? u mnie jest chyba 15cm... ;))

Avatar tu_2000

16 stycznia 2012, 16:14

@Wiska2002: a u mnie 20 cm

Avatar stilic97_Falubaz

16 stycznia 2012, 15:47

Ale śniegu! U mnie akurat dzisiaj sypnął śnieg, ale na razie jest go mało.
Obrazek: 4/5 i od ulu

Avatar mati_909

16 stycznia 2012, 15:44

wzorek :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #drzwi, #śnieg, #dom

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pilne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niegrzeczny Oskarek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka