Wszyscy moi znajomi kogoś mają... Co jest ze mną?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Stany w pigułce
Należy się za piękne oczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2014, 19:36
Śmierć ze starości.... No kuwa...
Odpisz
29 października 2014, 22:34
@DeadExtreme: najlepsze że nie ważne jaki stary się jest to od starości się nigdy nie ginie tylko jesteśmy tacy słabi że każda choroba zabija a narządy zaczynają szwankować
Odpisz
30 października 2014, 08:19
@bylejakbylegdzie: To tak samo jak napisać "umrzeć na śmierć"... Czy to nie jest oczywiste?
Odpisz
30 października 2014, 00:01
Z jakiej to dramy?
Odpisz
Edytowano - 29 października 2014, 19:16
...Powiedziała trzynastolatka
Odpisz
29 października 2014, 19:28
To raczej chłopak.
Odpisz
29 października 2014, 19:36
Trzynastolatka, która gówno wie o życiu i miłości.
Odpisz
29 października 2014, 20:03
@Domijeja: to chyba ja
Odpisz
29 października 2014, 19:38
Bo za każdym razem gdy ktoś próbuje cię poderwać to go ignorujesz albo udajesz że jesteś zajęta
Odpisz
29 października 2014, 19:23
Gdybym taką spotkał to by nie była już samotna :]
Odpisz
Edytowano - 29 października 2014, 19:10
kurde.. zamiast ocenic na 2 dalem na 5, chyba mi wybaczycie :)
Odpisz