Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sonarcha

9 lipca 2018, 16:06

pierwsze to chyba pustelnik brunatny. niby zgnieć go, ale jak upie**oli to nie ma zmiłuj.

Avatar barbados12

31 października 2014, 19:57

Boże... Co wy wszyscy macie do tych pająków... Przeszkadzają wam w czymś? Przecież to polskie nie gryzą :d

Avatar poled

1 listopada 2014, 16:36

@barbados12: w górach jest jeden z jadem

Avatar Predator_PL

29 listopada 2016, 15:27

@poled: nie wiem czy tylko w górach najpierw powiedz o jakiego ci chodzi bo jeśli o tygrzyka to ok ale jak nie to powiedz o jakiego xd bo ja jadowitego w polsce to tylko tygrzyka znam skur**syn taki jak osa tylko z 8 łapami .-. nie dość że jadowity to to latające gowno przypomina .-.

Avatar barbados12

30 listopada 2016, 13:36

@Predator_PL: Nawet jesli są jadowite to mają zbyt małe zęby żeby przebić naszą skórę :) po za tym, popatrz na date komentarzy :D

Avatar Predator_PL

30 listopada 2016, 15:51

@barbados12: wiem że późno xd

Avatar Predator_PL

29 listopada 2016, 15:26

Powinno być kurde nie zgnieć go... tylko wezwij na pomoc samoloty z napalmem i pluton żołnierzy z miotaczami ognia .-.

Avatar Soczyniaaa

17 czerwca 2016, 13:42

Bitch Please! Palnik lepszy!

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2015, 13:01

A może by tak się zaprzyjaźnić ?

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2014, 15:21

ja tam od wszystkich uciekam mam arachnofobie ( lęk przed tymi obrzydliwymi pająkami_)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar loloja

11 stycznia 2015, 12:45

tak

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 12:47

@loloja: To fajnie, bo myślałam , że tylko ja tak mam :)

Avatar Wilczek89

29 października 2014, 18:52

Ja: przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go,przygarnij go.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Wilczek89

29 października 2014, 21:16

@kobraj11: Jakimiś owadami kupionymi na internecie.

Avatar minecraft32

9 listopada 2014, 14:50

@AdiXiks: hahaha

Avatar Darwineek

29 października 2014, 18:37

gdzie ptaszniki? xDDD

Avatar
Konto usunięte

30 października 2014, 00:51

@Darwineek: *facepalm*

Avatar Darwineek

1 listopada 2014, 19:00

ptasznik to największy pająk świata ;D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 listopada 2014, 19:16

@Darwineek: Tjaaa... Jakaś odmiana ptasznika pewnie tak, ale zwykły już nie. Wpisz w google "Birdeater Goliath" (Po polsku "Ptasznik Goliat")
EDIT: Znalazłem tarantulę o nazwie "Ptasznik Metallica" XD

Avatar seboludek

30 października 2014, 16:19

ja przy wszystkich mam uciekaj

Avatar kawtkawt

30 października 2014, 21:40

Avatar Bastil123

29 października 2014, 18:04

Czemu tych innych też nie można po prostu zgnieść?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar monho25

30 października 2014, 09:15

@Agent00Kurczak: Ale... No dobrze. Niech Ci będzie. Skoñczmy już tą rozmowę. :D

Avatar kawtkawt

30 października 2014, 21:38

@monho25: mam taką nadzieje : )

Avatar kotul

29 października 2014, 20:45

ja:Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór,Przypatrz się potem popatrz na różne reakcje i w końcu wywal na dwór.

Avatar Mermeros

29 października 2014, 20:38

Gryziela tapetnika podpalać... taki rzadki w Polsce.

Avatar Sauron

29 października 2014, 20:27

Ten przedostatni jest chroniony ._.

Avatar Bellsprout

29 października 2014, 20:29

@Sauron: I dobrze bo jest ładny.

Avatar AdiXiks

29 października 2014, 18:12

No cóż, ja tam nie jestem aż taką boi-dupą żeby bać się każdego pająka jakiego widzę.

Avatar benek10

29 października 2014, 18:26

@AdiXiks: są pająki które zabiły by cię w 30 min :P

Avatar Piotresiek

29 października 2014, 18:30

@benek10: I na pewno żyją naturalnie w Polsce...

Avatar Artorias

29 października 2014, 19:18

@Piotresiek: a nie w Australii, w Polsce mamy też tygrysy, krokodyle i planują zasiedlić Putina...

Avatar Keczup12PL

29 października 2014, 20:16

@AdiXiks: urahara nadal tu jestem. kiedy te sake? - Ichigo

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 października 2014, 18:47

Ten z uciekaj ma 10 nóg a nie jak normalne 8 ;P Choć ten z zastrzel go też ma 10 ._.

Avatar MATERPL

29 października 2014, 18:49

nazwa prosz ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka