Rodzicielstwo - robisz to dobrze!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2015, 19:35
Potter warta.
Odpisz
31 października 2014, 16:37
5 - ent czy Groot?
Odpisz
31 października 2014, 21:57
@Thorin_Debowa_Tarcza: Wpisz sobie na Przegladarce I zobacz polecam najpierw wpisac groot bo moze byc on
Odpisz
1 listopada 2014, 08:57
@Michalwi: Mi też się tak zdaje.
Odpisz
1 listopada 2014, 20:49
@Thorin_Debowa_Tarcza: Tak to chyba Groot
Odpisz
1 listopada 2014, 17:25
Za Fridę sama bym się przebrała.
Odpisz
1 listopada 2014, 17:04
No po prostu w ch*j dobrze.
Odpisz
1 listopada 2014, 10:59
10 i 7 od gory najs
Odpisz
31 października 2014, 16:48
Co to za postać na 3 od dołu? Znam go, ale nie pamiętam skąd jest i jak się nazywa.
Odpisz
31 października 2014, 16:58
a to nie ze Star Wars?
Odpisz
31 października 2014, 17:13
@Agent00Kurczak: Możliwe, ale nie oglądam Star Warsów :p
Odpisz
31 października 2014, 19:37
To Jawa ze Star Wars
Odpisz
31 października 2014, 21:52
to jesteś ty :P
Odpisz
31 października 2014, 22:35
Ze star wars , był na totoin. ( nazwa planety spolszczona bo zapomniałem orginalnej )
Odpisz
31 października 2014, 19:59
Harry Potter ! Sweet !
Odpisz
31 października 2014, 19:36
14 od dołu jest okropne !(brwi)!
Odpisz
Edytowano - 31 października 2014, 19:22
Piąty od dołu to Totoro xd
Odpisz
31 października 2014, 18:54
Przedostatni obrazek miedzy nogami dziewcznyki... ;__;
Odpisz
31 października 2014, 18:18
pierwsze naj. ale ost. nie kumam
Odpisz
31 października 2014, 18:37
@Martinka57: Z Mechanicznej pomarańczy.
Odpisz
31 października 2014, 18:40
dzięki :3
Odpisz
31 października 2014, 17:24
Czy laleczka Chucky,ekipa z Breaking Bad i Alex z mechanicznej pomarańczy to nie przypadkiem lekka przesada?
Odpisz
31 października 2014, 17:38
@Sauron: Wszystkie te przebrania to jest ku*wa przesada i to nie lekka
Odpisz
31 października 2014, 17:42
A ośmiorniczka?
Odpisz
31 października 2014, 18:28
@Pani_Koza: To to już w ogóle wygląda jak potwór z jakiegoś horroru. Jakać ludzka ośmiornica, kumpluje się pewnie z ludzką stonogą
Odpisz
31 października 2014, 18:06
Za każdym razem jak widzialam dziecko z brodą moja reakcje to; OMG! <3
Odpisz
31 października 2014, 16:48
Chyba powinien być podpis: Robisz to bardzo źle
Odpisz
31 października 2014, 16:57
Czemu niby?
Odpisz
31 października 2014, 17:20
Powinno pisać: "Robisz to za**biście!"
Odpisz
31 października 2014, 17:37
@matimi3: No ja na pewno tak nie ukarał dziecka. Albo jeśli nawet to za jakieś bardzo ciężkie przewinienie
@Quatum: No, pewnie. Helloween to kolejne małpowanie angoli. Tu jest Polska, a nie kur*a ameryka
Odpisz
31 października 2014, 20:42
"Polska język trudna język."Nie nazwałbym tego ukaraniem. Dzieciakom nic się nie dzieje , a jeszcze będą mieć ciekawe zdjęcia z dzieciństwa.
Odpisz
31 października 2014, 21:10
@matimi3: Bardzo ciekawe. Jakby moi rodzice takie zdjęcia by mi pokazali to tym je spalił (zdjęcia) a potem domaga się od sądu o odebranie im praw rodzicielskich.
Odpisz
31 października 2014, 21:13
No cóż nie każdemu podoba się to co tobie lub mi. I musiałbyś być bardzo rozwydrzonym dzieckiem by robić aferę o taką błahostkę.
Odpisz
15 grudnia 2018, 18:35
W Angoli nie obchodzi się haloowen.
Odpisz
31 października 2014, 16:31
jedna dziewczynka ma monobrew
Odpisz