Tak się kończy wkurzanie kota
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Cóż za brak szacunku
Rel
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2014, 09:28
Ja miałem gorzej :D
Odpisz
2 listopada 2014, 22:29
Albo też koleżanki.
Odpisz
2 listopada 2014, 22:12
bawcie sie z dwoma kotami:( znalazłem ich połamanego pazura we krwi
Odpisz
2 listopada 2014, 21:58
Też tak mam,ale u mnie nie aż tak dużo...
Za to zawsze do krwi.
Odpisz
2 listopada 2014, 21:39
Jak dobrze, że moje koty są normalne i nie drapią ludzi, tylko się do nich przytulają...
Odpisz
2 listopada 2014, 21:22
Ohh te koty...
Odpisz
2 listopada 2014, 20:44
ja tak mam codziennie :*
Odpisz
2 listopada 2014, 19:41
Znam twój ból:P
Odpisz
2 listopada 2014, 19:12
Lubię to uczucie :3
Odpisz
2 listopada 2014, 19:09
Masochista!
Odpisz
2 listopada 2014, 19:03
Trzeba bylo nie grac z nim w statki!
Odpisz