W filmie Mój Brat Niedźwiedź
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
Przerwa na herbatkę
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2015, 20:44
Nie ma to jak błazenki w górskim strumyku. Logika rozpie**olona.
Odpisz
19 lutego 2015, 20:41
Nemo to ty?
Odpisz
29 grudnia 2014, 18:24
ja się przy tym filmie popłakałem
Odpisz
9 listopada 2014, 16:55
Zastanawiam się, kiedy ci idioci nauczą się, że to nie jest nemo, lecz błazenek?
Odpisz
9 listopada 2014, 21:18
on ma tak na imię -,-
Odpisz
9 listopada 2014, 22:17
@slenderr: Tak, wiem. Lecz ja tu mówię o nazywaniu każdego błazenka tym imieniem. Na przykład u mnie kiedyś na sprawdzianie z biologii trza było podpisać rodzaje ryb i tam akurat był wyżej wymieniony gatunek. Zgadnij, jak sygnowała większa połowa klasy.
Odpisz
9 listopada 2014, 22:39
połowy są równe.
Odpisz
9 listopada 2014, 22:43
@slenderr: Zdanie zaś zaczyna się dużą (wielką) literą.
Odpisz
10 listopada 2014, 10:13
daj spokój... to internet. komu by się chciało zaczynać każde zdanie z dużej litery?
Odpisz
10 listopada 2014, 11:09
@slenderr: Buuuu. Rzeczywiście popełniłom błąd z "większą połową" (dzięki za zwrócenie uwagi), lecz teraz Ty także nie jesteś bez winy. Mowa o "z dużej". Otóż piszemy dużą (wielką) lub od dużej (od wielkiej), ale nigdy z dużej (z wielkiej). :) Ale faktycznie, nie ma o czym dyskutować. Nikt idealnym nie jest. Jak to mówią, człek uczy się całe życie. :)
Odpisz
10 listopada 2014, 14:26
Cieszę się, że się zrozumiałyśmy :) Rzadko kiedy to się udaje w internecie.
Odpisz
2 listopada 2014, 20:13
Disney robi takie easter eggi przykład to pinokio w zaplątancych
Odpisz
2 listopada 2014, 21:14
Gdzie ty g widziałeś? Daj screena.
Odpisz
2 listopada 2014, 21:48
@anamaria2002: Wpisz w google pinokio w zaplątanych i masz
Odpisz
2 listopada 2014, 21:58
albo Miki, Goofy i Donald w małej syrence
Odpisz
2 listopada 2014, 22:08
@Kubox123456: para z zaplątanych w krainie lodu
Odpisz
3 listopada 2014, 14:55
@Kubox123456: albo Jessie w "potwory i spółka" (nie wiem jak się pisze jej imię :/ )
Odpisz
9 listopada 2014, 19:33
@Kubox123456: Albo Skaza w Herkulesie...
Odpisz
10 listopada 2014, 10:30
@Kubox123456: Gacie w Iniemamocnych w Ratatuju :D
Odpisz
9 listopada 2014, 18:20
Gdzie
Odpisz
9 listopada 2014, 19:02
@mrofpower: Widzisz tego bąbla to tam Jest nemo!
Odpisz
9 listopada 2014, 17:46
jak to jest nemo to ja jestem fapoleon
Odpisz
9 listopada 2014, 18:14
@macwol00: To jest nemo ale nie pokazany cały, możesz go zobaczyć też całego. To jeden z "easter eggów" disneya.
Odpisz
10 listopada 2014, 00:38
@Kubox123456: Thx
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2014, 16:02
Czy mi się wydaje ale to chyba nawet ryba nie jest. Bo to wygląda jak jakieś zwierze koloru biało-pomarańczowego ;/ Chyba że jakoś źle patrze.
Odpisz
3 listopada 2014, 16:55
Oczywiście wcisnąłem przycisk play
Odpisz
2 listopada 2014, 20:58
Wczoraj leciał na TVP 2 chyba;d
Odpisz
3 listopada 2014, 14:17
@SurMix: była druga część ;p
Odpisz
2 listopada 2014, 22:40
Z przyzwyczajenia kliknąłem w trójkącik ;-;
Odpisz