Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Ostry ten sędzia
No to posłuchane
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2014, 16:33
*Grać w tetrisa joystickiem*
To jak fps na padzie!
Odpisz
9 listopada 2014, 16:58
w niektore FPS-y gra sie lepiej na padzie niz na klawie
Odpisz
9 listopada 2014, 16:59
@chojnek: Spalić heretyka!
Odpisz
9 listopada 2014, 22:45
@chojnek: ta ale wszędzie gdzie jest freeaim oraz nie ma autoaim (czyli prawie każdy fps który nie jest klasykiem z przed 15 lat) to na padzie gra się nie najlepiej
Odpisz
9 listopada 2014, 18:15
On sie ciol XD
Odpisz
5 listopada 2014, 16:22
omg jakim cudem!? xDDD
Odpisz
9 listopada 2014, 16:13
@xerneas: magija
Odpisz
9 listopada 2014, 16:24
@xerneas: Korea !
Odpisz
9 listopada 2014, 16:55
@mozaj: magija!
Odpisz