Rok się kończy, smuteczek!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2018, 21:39
pozdro z przyszłości
Odpisz
30 marca 2018, 13:32
@Windows_10: z dalszej przyszłości
Odpisz
23 lutego 2019, 17:05
@Windows_10: elo
Odpisz
18 września 2022, 09:00
@Windows_10: E tak e jest wojna
Odpisz
7 października 2024, 14:31
@kajba: Siema, znowu przerzuciliśmy się na PO
Odpisz
19 października 2024, 15:56
@kapibara4387: Owszem
Odpisz
18 lipca 2024, 17:40
E tam to dopiero wyczyn mieć przez cały rok tą samą wage
Odpisz
30 sierpnia 2020, 17:31
Pozdro z przyszlosci jest wirus
Odpisz
17 marca 2022, 14:00
@piecyk5pl: pozdro z przyszłości jest wojna
Odpisz
17 marca 2022, 14:19
@Sirbaloo: 2020 był 2 lata temu?
Ja to pisałem 2 lata temu?
Odpisz
17 marca 2022, 15:03
@piecyk5pl: tak
Odpisz
11 kwietnia 2018, 12:37
przynajmniej nie jest gorzej
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2014, 17:33
Plus jest taki, że nie przytyłaś.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:25
a ja spełniłam jedno ze swoich marzeń xD
Odpisz
3 listopada 2014, 21:33
@noszkurnawszystkozajete: jakie?
Odpisz
3 listopada 2014, 21:35
@noszkurnawszystkozajete: jesteś dziewczyną?¿????,¿¡!!!!
Odpisz
4 listopada 2014, 14:19
byłam na koncercie mwahwa xD
Odpisz
4 listopada 2014, 14:19
@Wladzikxx: tak -_-
Odpisz
4 listopada 2014, 17:32
@noszkurnawszystkozajete: Wat?!?!???!?????? okej
Odpisz
3 listopada 2014, 21:02
bożydar jest w końcu dziewczyną, facetem, czy obojniakiem? .-.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:03
Tak.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:04
@Kubox123456: aha! i wszystko jasne :)
Odpisz
3 listopada 2014, 21:05
Tego nikt nie wie... Ale doszły mnie słuchy, że jest żółtym power rangersem... A to była dziewczyna.
W sumie to chyba obojniak... albo gender, no sam nie wiem.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:06
@DeadExtreme: tak, też słyszałem o tym power rangersie... ale cóż, w dzisiejszym świecie nic nie wiadomo... NIC!
Odpisz
3 listopada 2014, 21:20
Csii gender jest wszędzie.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:24
dziewczyna
Odpisz
3 listopada 2014, 21:32
admin to Grodzka ;p
Odpisz
3 listopada 2014, 21:37
Jest kilku adminów inteligencie.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:49
@Agent00Kurczak: rafalala D:
Odpisz
3 listopada 2014, 21:49
@R2_D2: no dobra, ty chyba jesteś z takich, co ich trzeba ignorować...
Odpisz
3 listopada 2014, 21:52
Raczej ty jesteś jednym z nich.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:59
@R2_D2: i właśnie takie nieogarnięte przymuły jak ty potrafią zepsuć komuś cały dzień swoją śladową inteligencją...
Odpisz
3 listopada 2014, 22:08
@R2_D2: Czy ty uczęszczasz do szkoły? Czy po prostu jesteś taki tępy?
Odpisz
3 listopada 2014, 23:07
@DeadExtreme: Ja myślę, że to wy jesteście nieogarnięci. W administracji jest kilku ludzi.
Odpisz
4 listopada 2014, 06:40
@R2_D2: Przecież o tym wiemy.
Chodzi o to, że najwspanialszy Bożydar stoi na czele tej administracji. On musi zatwierdzić KAŻDY materiał.
Odpisz
4 listopada 2014, 07:21
shemale :]
Odpisz
4 listopada 2014, 15:16
@DeadExtreme: no wreszcie ktoś pomógł w walce z tym tępakiem :)
Odpisz
4 listopada 2014, 01:16
Ja nie mam takich problemów...
Odpisz
3 listopada 2014, 21:22
No to tylko i wyłącznie twoja wina. Uczyć się trzeba sam z siebie, nie liczyć na cud nauczycielski. Waga no to chyba ok, no chyba że masz nadwagę trzeciego stopnia. Oszczędność to akurat rzecz nabyta, nie umiesz, to się "naum". A brzydota no cóż, każdy to inaczej postrzega.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:24
@Mnich1: nie ma czegoś takiego jak nadwaga 3 stopnia
jest nadwaga i 3 otyłości :)
Odpisz
3 listopada 2014, 22:38
@bylejakbylegdzie: Ano tak. My bad.
Odpisz
3 listopada 2014, 22:17
I ciągle jesteś taką samą marudą.
Odpisz
3 listopada 2014, 22:11
idź się powieś ! średnie IQ w polsce się podniesie :)
Odpisz
3 listopada 2014, 21:01
Znam te uczucie
Odpisz
3 listopada 2014, 21:17
@Confusa: To uczucie, a nie te. Nie ma za co, przynajmniej czegoś się w tym roku nauczysz :)
Odpisz
3 listopada 2014, 21:51
przynajmniej tle się naucze
Odpisz
3 listopada 2014, 21:05
ważę więcej niż w zeszłym roku .-.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:42
@kawtkawt: Najpierw masa, potem rzeźba... Trzeba mieć w czym rzeźbić...
Odpisz
3 listopada 2014, 21:45
@DeadExtreme: Najpierw masa, a potem... jeszcze większa masa.
Odpisz
3 listopada 2014, 21:41
To współczuję :P
Odpisz
3 listopada 2014, 21:14
Przemyślenia smutnej gimnazjalistki .
Odpisz
3 listopada 2014, 21:40
@Bilolus1: ...i pesymistki.
Odpisz