Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MsCrazyAlex

5 lipca 2020, 12:53

I bardzo ku*wa dobrze.

Avatar buttie_cullen

7 listopada 2014, 14:46

Dawniej kobiety dążyły do femizmu-kiedy mężczyźni byli lepiej traktowani i mieli więcej praw. Teraz jest zupełnie odwrotnie! Tylko czekać,aż mężczyźni-maskuliniści* będą walczyć o swoje prawa!
*Wymyśliłam to z maskulinum(mniej więcej tak brzmi nazwa r.męskiego) i wkleiłam początek tego wyrazu do feminizmu. To tak jakby ktos nie załapał, o co mi chodziło :P

Avatar dupa10

7 lutego 2018, 00:32

@buttie_cullen: odkopuje... Fuck popkorn mi sie skończył

Avatar kptBOMBA

6 listopada 2014, 15:38

oczywiście, mało tego, to właśnie ojciec lepiej zajmie się dzieckiem, przykładowa sytuacja, idzie sobie taki rodzic z dzieckiem na spacer, i jakiś typek chce to dziecko porwać, co robi matka? wrzeszczy, drze sie na niego, w najlepszym przypadku trochę gościa podrapie ale i tak nic nie jest kobieta w stanie zrobić przeciw mężczyźnie i dziecko zostaje porwane, a co robi ojciec? rozku*wia takiemu gnojowi łeb. wniosek? ojciec lepiej zadba o dziecko

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (38)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (38)
Avatar kamienny_pingwin

5 lutego 2018, 20:00

@kamienny_pingwin: o ku*wa skomentowałem to

Avatar kamienny_pingwin

5 lutego 2018, 20:00

@kptBOMBA: ale zje**ny jesteś jednak bardzo

Avatar chupacabra001

6 listopada 2014, 15:21

Szach-mat, feminazistki.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar chupacabra001

6 listopada 2014, 16:54

@amekninja555: Ot wyczucie. ;-]

Avatar chupacabra001

6 listopada 2014, 16:55

@Myszkapl: Każdy ma prawo do błędu, nawet maszyna. :-]

Avatar ozzie89

6 listopada 2014, 15:30

skoro tak walczą o równouprawnienie to i powinny walczyć o tą kwestię, powiem tak, niema równouprawnienia, kobiety od zawsze miały lepiej.

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2014, 16:46

@ozzie89: od 1918 (jeśli dobrze pamiętam rok ale wiek na pewno XX) miały prawo głosu

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2014, 16:45

I to jest właśnie liberalizm! :)

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2014, 15:41

no i czekam jak tak będzie w polsce

Avatar Maks2603

6 listopada 2014, 15:44

Nie dożyjsz.

Avatar arektatarowicz

6 listopada 2014, 15:14

Równouprawnienie ! :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Trzeba brać osobną torbę

Znak czasów

To by wystarczyło

Co za przypadek

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka