Rumunia robi to najlepiej!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Lekko nie będzie
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2016, 10:44
svoboda (lenny face)
Odpisz
8 listopada 2015, 12:03
Rumun ...
Odpisz
16 listopada 2014, 20:15
"Robi to najlepiej" ( lenny face )
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:46
Taki zboczeniec! wow wow
Odpisz
6 listopada 2014, 17:57
emm... austro-węgry i USA? może jeszcze kosowo i aztekowie?
Odpisz
7 listopada 2014, 09:15
@Mr_Limonka: 1 Wojna walczyło Usa też po stronie tak zwanej Ligi narodów :)
Odpisz
7 listopada 2014, 17:28
@Jejowicz2: a to dzięki :)
Odpisz
5 listopada 2014, 19:47
buntujesz się przeciwko zmianą nazw obrazków? czy co?
Odpisz
5 listopada 2014, 20:14
Nie buntuje tylko po prostu nie mam pomysłu
Odpisz
6 listopada 2014, 15:38
@Jejowicz2: a jaki dałeś tytuł?
Odpisz
6 listopada 2014, 15:40
@mrklorens: Admin zmieni x2424242
Odpisz
6 listopada 2014, 15:58
@Jejowicz2: Jak ja dałam tytuł "tytuł nieistotny" to mi usunęli z poczekalni i dostałam wiadomość z nakazem ponownego dodania z tytułem :c
Odpisz