Gdy okulary się zabrudzą...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Płać pan
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2014, 14:20
czekamy na hejty od 9 latków
Odpisz
6 listopada 2014, 14:46
@Macio720: Umryj pedae! teraz, jusz!!! Opraszasz majkrafta?! Jakmorzesz!!!???!!!!!111!!!11one!
Odpisz
6 listopada 2014, 16:54
Myclisz ze MEincraft jejst fauny!?! Nie.
Odpisz
7 listopada 2014, 08:10
jak moszesz?! Madka cie szcónkó nje naudźyła?!?!?!
Odpisz
9 maja 2015, 12:22
@Macio720: Masz coś do mnie ;?
Odpisz
6 lipca 2015, 13:51
@Macio720: le* hejt 9-latka
Odpisz
6 lipca 2015, 22:54
@marek20004: Minął ku↑↑a mać je↑↑ny rok.
Odpisz
7 lipca 2015, 11:23
@Macio720: le* No i co
Odpisz
7 lipca 2015, 12:15
@marek20004: I ku↑↑a minął je↑↑ny rok.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 22:21
@Macio720: mam 11 w tym roku liczy się? XD
Odpisz
2 sierpnia 2015, 22:58
@DragonJuzik125: Nie...
Ja mam 12.
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:11
@Macio720: hmm czyli teraz masz 14?
Odpisz
26 grudnia 2017, 01:57
@tonietensimex: Tak. W nagrodę za wysokie umiejętności matematyczne oraz niebywałą niepunktualność wręczam Ci tę oto złotą siekierę. Używaj jej z rozsądkiem i przysięgnij, że nigdy nie zgubi Cię chciwość i pogoń za bogactwem.
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:57
@Macio720: dobrze przeczytałem siekierę?
Odpisz
26 grudnia 2017, 20:09
@tonietensimex: Ostatnio trochę rozpowszechniło się sarkastycznie błędne nazewnictwo obiektów [np. węża określono kotem] i pojawiło się to w paru memach, więc spróbowałem podobnego zabiegu, ale nie wyszło, bo muszę tłumaczyć.
Odpisz
26 grudnia 2017, 22:21
@Macio720: nom zrozumiałem ale mieszanie orderu i tych zmienionych nazw srednio wychodzi
Odpisz
27 grudnia 2017, 00:31
@tonietensimex: Chciałem lekko poeksperymentować, bo i tak nie ma tu już nikogo poza nami.
Odpisz
27 grudnia 2017, 17:39
@Macio720: i mną, który otrzymuje z każdej waszej wiadomości powiadomienie
Odpisz
27 grudnia 2017, 23:59
@marek20004: To nikogo poza osobami z tego wątku.
Odpisz
2 września 2018, 12:12
@Macio720: Teraz masz 15 lat?
Odpisz
28 października 2016, 22:15
Fiu odrazu lepiej!
Odpisz
29 czerwca 2016, 13:44
tak samo minecraft, myju myju...i battlefield 1, sam nic nie mam do tego minecraft, sam gre lubie ale to tak serio wyglada
Odpisz
24 listopada 2015, 13:45
Nie mam okularów, a widzę Minecrafta.
Gdy mam okulary widzę Minecrafta w 3D. O_O
Odpisz
24 listopada 2015, 13:42
No, bardzo śmieszne. Creeper wybuchł by ze śmiechu.
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:54
@ksiezniczka_Ewelka_light: nomi prawie
Odpisz
13 października 2015, 16:29
od dziś myje okulary
zamiast srujkrufta będe miał Far Cry 3
Odpisz
21 listopada 2015, 16:50
@papa3: Ale to jest Crysis 3!
Odpisz
17 lipca 2015, 16:57
ta gra na dole to crysis ?
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:09
Kurczak na pierwszym obrazku. Tak majestatycznie leży na ziemi.
Odpisz
4 czerwca 2015, 14:01
Lupie majnkrafta i sie nje hfale a fy fszystcy jestesta gupkami, majnkraft ma super grawike!
pees mam dfadziescia stakuf djakxow!
Odpisz
4 czerwca 2015, 14:02
@Kivera: Ale tak serio- Lubię Minecraft'a ;3
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2015, 16:10
@Konto usunięte: Onehehx;-nnnn1111111111majnacraft najlepsysjhe +21111111inownoneoeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma swiecie!?!!!!????1111 instjalujcie!#!+#+#+11111aizjskskak sciagajcie!!!1111@1@@@111111Aaaaaaaaa majkraft11111!!! oneoeno
Odpisz
6 listopada 2014, 17:06
było.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:08
@Dovahkiin: Było?
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:07
Darmowy minecraft pe!!!!!!!! zaimstalujcie!! CRAFTING OF MINECRAFT !!!ONEONEONE!!!
Odpisz
6 marca 2015, 16:37
ja mam okularyu
Odpisz
22 marca 2015, 16:15
@KotPrezesa112: Fascynujące
Odpisz
31 stycznia 2015, 09:07
Znam to uczucie. Mocno drażni . T _T
Odpisz
6 listopada 2014, 14:02
crysis 3 :D
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2014, 17:04
nje boto munecrfat!!!!! 11111!!!!!!!!
minrctaft tonajlepsza kra na swiece!!!111!!!!
onsciagnol tekstur pak11!!!11!1111
mam dyzlwkcie fiec sieniesmiej!!! 1111!11!!1!!!!
EDIT: jak widzę ktoś nie rozpoznał sarkazmu
nigdy nie spotkałem nawet dziecka mincrafta które by napisało tyle błędów ortograficznych
Odpisz
6 listopada 2014, 17:04
ja pitole dziecko minecrafta
Odpisz
6 listopada 2014, 17:05
to był sarkazm ;-;
Odpisz
6 listopada 2014, 17:06
chyba troll
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2014, 17:07
tak to był troll
Odpisz
6 listopada 2014, 17:12
zwracam honor
Odpisz
7 listopada 2014, 19:06
Ja spotkałem takie co pisały więcej.
Odpisz
21 grudnia 2014, 13:49
a nie czasem Far Cry 4? taki sam łuk jest w Far Crayu
Odpisz
21 grudnia 2014, 19:20
przyjrzyj się dokładnie postać którą grasz ma egzoszkielet ten łuk jest za nowoczesny na fry cry 4 i pasek Energi z prawej strony.
Odpisz