Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ILaughAtMyOwnJokes

21 maja, 20:47

Słodki

Avatar Elmario1234

9 maja 2024, 18:39

To hipopotam

Avatar golombek

5 listopada 2017, 22:37

o kuźwa dwa razy więcej komentarzy niż like'ów!

Avatar Maszterek583

12 grudnia 2016, 23:30

ślepi? to jest struś a nie żaden kot ani hipcio

Avatar KotPrezesa112

25 czerwca 2015, 15:46

super ale chyba drogi

Avatar aniasmigiel2003

18 stycznia 2015, 18:54

słodki hipcio

Avatar Tyngacz

15 grudnia 2014, 08:23

nawet gdyby to był kot, to i tak słodki <3

Avatar Kirito

11 grudnia 2014, 17:12

słodki hipopotamek!

Avatar SweetieBelle

5 grudnia 2014, 19:42

autor obrazka jak widać oczekiwał, że ktoś w to uwierzy ;3 Ale znaleźli się i tacy... Przecież, to zwykły młody hipopotam!

Avatar Desuv

14 marca 2019, 20:19

@SweetieBelle: thats the point

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2014, 20:03

To nie koteł!!! To hipopotameł!!!

Avatar Czeqolada

7 listopada 2014, 21:22

Kot? Nie wydaje mi się

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar miki322

22 listopada 2014, 08:52

@Czeqolada: to chyba jest wąż

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2014, 22:22

@miki322: Dla mnie to żyrafa :p

Avatar wilsonXcuddyXhouse

23 listopada 2014, 03:02

hipopotam

Avatar LuKsTa

22 listopada 2014, 21:53

Mały hipcio ?

Avatar ac2110

18 listopada 2014, 16:06

Co wy mówicie to kotek XD

Avatar Meble_z_Ikei

8 listopada 2014, 13:49

Ohydny? On jest słodki!

Avatar maderfaker123

8 listopada 2014, 22:20

@Meble_z_Ikei: NIE JESTEM PEWIEN CZY MNIE OCZY MYLĄ CZY JESTEŚ ZWYKŁYM IDIOTĄ....

Avatar Meble_z_Ikei

9 listopada 2014, 12:32

@maderfaker123: Kaźdy ma swoje zdanie. Dla jednych to zwierzątko jest słodkie dla innych nie. A idiotą to jesteś ty.

Avatar maderfaker123

12 listopada 2014, 20:46

@Meble_z_Ikei: dzięki za pochwale :)

Avatar kotul

15 listopada 2014, 17:44

@Meble_z_Ikei: jesteś,bo to HIPOPOTAM!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Ikony

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

To będzie bolało

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka