Lawa z samej głębi piekieł
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Przerwa na herbatkę
Równi i równiejsi
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 listopada 2014, 20:53
O! Znalazłeś moje zdjęcie z dzieciństwa....
Odpisz
7 listopada 2014, 08:53
@AncalagonCzarny: Byłeś taki słodki :3
Odpisz
7 listopada 2014, 15:46
Och komplementy :3 (Więcej komplementów, czekam) :D
Odpisz
7 listopada 2014, 18:14
i nieźle napalony 0_0
Odpisz
7 listopada 2014, 19:10
@AncalagonCzarny: Jesteś z piekła!? O_o EGZORCYSTĘ!!
Odpisz
7 listopada 2014, 20:07
@PolandbaII: Egzorcysta w niczym nie pomoże....
Odpisz
8 listopada 2014, 13:05
@AncalagonCzarny: Chwila, zawołam Smauga.
Odpisz
8 listopada 2014, 13:37
@PolandbaII: Tą niedorozwiniętą jaszczurkę? Chyba kpisz, że choćby mnie zadraśnie.
Odpisz
8 listopada 2014, 14:07
@AncalagonCzarny: Hmm, czekaj no zawołam Freddy'ego.
Odpisz
7 listopada 2014, 23:01
hades! ty h*ju! duch ci znowu spjerdolił z podziemia!
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2014, 22:40
nowy oblivion? Biore miecz i wchodze!
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2014, 21:31
That's brutal!
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2014, 19:25
Diabolo IV. (ostatni boss jest dobry, Natanek)
Odpisz
7 listopada 2014, 13:40
Widzę buzię w tej lawie
Odpisz