Piękna syrena pojawiła się w samą porę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Drewniany kominek
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2021, 22:03
Priorytety
Odpisz
9 listopada 2014, 07:03
Spokojnie u syren to odrasta
Odpisz
9 listopada 2014, 08:14
@Szymon2410: Nie, bo syreny nie istnieją... No chyba, że w chinach...
Odpisz
9 listopada 2014, 08:20
@DeadExtreme: Chyba w Japonii...
Postscriptum: KAWAII!¡!¡!¡!¡!¡ :3
Odpisz
9 listopada 2014, 08:26
@Thorin_Debowa_Tarcza: To jeszcze inaczej. Gdzieś w Azji.
Odpisz
9 listopada 2014, 08:41
@DeadExtreme: O ku*wa ruscy
Odpisz
9 listopada 2014, 09:34
@DeadExtreme: Jak coś to w chinach istnieje syrenko-człowieko-podobnecoś, które nazywają "Ningen" które dosłownie znaczy człowiek. Widać dokładne zarysy rąk i twarzy.
Odpisz
9 listopada 2014, 09:48
@skate07071: Niedawno był o tym obrazek... A z resztą napisałem "chyba, że w chinach".
Odpisz
9 listopada 2014, 09:48
@DeadExtreme: W chinach wszystko jest inne xD
Odpisz
9 listopada 2014, 15:07
@skate07071: W Japonii
Odpisz
9 listopada 2014, 20:03
E tam są praktycznie na tym samym etapie rozwoju.
Odpisz
9 listopada 2014, 08:21
Właściwie to dobrze zrobił. Bo w co by r*****
Odpisz
9 listopada 2014, 08:38
@Wladzikxx: Ale loda mogłaby zrobić... ale po tym raczej nie.
Odpisz
9 listopada 2014, 09:41
@DeadExtreme: moze najpierw zrobila a pozniej jej zjadl ogon
Odpisz
9 listopada 2014, 10:00
@Wladzikxx: syreny na ladzie zmieniaja sie w ludzi
Odpisz
9 listopada 2014, 11:40
@lukasz5511: ja tam jestem za tym, że syreny bez wody wysuszają się po jakichś 2 dniach :)
Odpisz
9 listopada 2014, 12:27
@lukasz5511: tylko gdzie na takiej wysepce znaleźć ladę? hmm...??
Odpisz
9 listopada 2014, 15:31
@bezlada: * lądzie
literówka
Odpisz
9 listopada 2014, 12:11
powiedzenie : Syrena , ani nie por**** ani się nie najesz...
nabiera nowego znaczenia :D
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2014, 10:11
Wpiszcie sobie ningen w googlach.
Odpisz
9 listopada 2014, 11:15
Przecież ja to napisałem xD
Odpisz
9 listopada 2014, 11:50
@skate07071: Aha
Odpisz
9 listopada 2014, 09:01
nie wykorxystał jej-nie mądry
Odpisz
9 listopada 2014, 06:03
najadł się
Odpisz