Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar skelemaster

28 maja 2019, 13:57

Ci dwaj chłopcy definitywnie grają jednocześnie co NIE jest możliwe w smb.

Avatar Kuziemek

15 listopada 2014, 16:22

Te piękne czasy, gdy Nintendo prowadziło wśród konsol. Teraz każdy mówi, że grał w Mario, a naprawdę nigdy nie słyszał o Wii, Wii U, Nintendo Gamecube i reszcie tych wspaniałych konsol. :(

Avatar lol30pl

13 listopada 2014, 13:30

Jeszcze te czasy kiedy w grach nie liczyła się grafika tylko grywalność i fabuła.

Avatar bylejakbylegdzie

13 listopada 2014, 17:37

@lol30pl: "i fabuła" mario i fabuła?

Avatar DawidThePlayer

Edytowano - 13 listopada 2014, 17:40

@bylejakbylegdzie: Stare gry to nie tylko Mario. Jest jeszcze np. Dune.

Avatar lol30pl

14 listopada 2014, 13:16

@bylejakbylegdzie: No... Fabuła w prawie wszystkich grach z serii Mario jest taka sama.

Avatar Shadow_blade

8 listopada 2014, 13:59

po co w mario dwóch graczy ?

Avatar pater256

8 listopada 2014, 16:46

@Shadow_blade: Ktoś musi przesuwać mapę

Avatar Vaamos

13 listopada 2014, 10:14

@Shadow_blade: nie wiesz, że na pegzusie było Super Mario na dwóch? "Gimby nie znajo"

Avatar SpicePanther

13 listopada 2014, 12:16

@Shadow_blade: Żeby drugi gracz się wkurzał, czekając, aż ten pierwszy zarobi skuchę xd Dlatego fajniejsza była Contra, ponieważ można było w dwójkę napieprzać przeciwników na planszach ;D

Avatar Thorin_Debowa_Tarcza

13 listopada 2014, 13:01

@SpicePanther: Właśnie nie :). Grało się Mario i Luigim.

Avatar Kubox123456

13 listopada 2014, 13:52

@Shadow_blade: Czeka na swoją kolej, bo gra Luigim. Jak się nie grało to się nie wie.

Avatar Shadow_blade

13 listopada 2014, 14:56

@Vaamos: ale ty tam widzisz dwóch graczy ? na ekranie

Avatar Vaamos

13 listopada 2014, 19:47

@Kubox123456: a czy ja napisałem, że dwie osoby grały Mario? gra była na dwóch graczy, a ze nie jednocześnie, to inna bajka. Ja grałem nawet na monochromatycznym monitorze w Mario...

Avatar Kubox123456

13 listopada 2014, 20:31

@Vaamos: Wtf o co Ci chodzi?

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 20:40

@Vaamos: I dobrze że nie znajo bo Mario to gówno

Avatar Michalwi

13 listopada 2014, 15:27

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 10:43

Za moich czasów zamiast siedzieć przed ekranem i psuć wzrok to graliśmy w piłkę i bawiliśmy się w chowanego na dworze. Właściwie to wciąż to robimy. To są dopiero za**biste czasy... :)

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 10:45

Ale jednak tym razem siedzisz na jeja.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 listopada 2014, 11:11

Bo jest dopiero dziesiąta, a moi koledzy są w szkole.

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 11:19

Straciłeś poczucie czasu. Napisałeś to o 11

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 listopada 2014, 11:28

Ups... :D

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 11:59

Zmieniłem profilowe :D Podoba się ?

Avatar Thorin_Debowa_Tarcza

13 listopada 2014, 13:02

nope. xD

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 13:03

@Thorin_Debowa_Tarcza: Zginiesz smażąc się w piekle...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 listopada 2014, 13:53

Podoba się :) Ale pamiętaj, jesteś bogiem azteckim. Jak już kogoś przeklinasz, to rób to po aztecku: *Zginiesz, smażąc się w Mictlan...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar daniel98xd
Dodane przez: daniel98xd
Tagi: #mario, #komiksy, #gry

Hobby dla faceta

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Brawo za czujność!

Nigdy na to nie wpadną

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka