Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Brawo za czujność!
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2019, 13:57
Ci dwaj chłopcy definitywnie grają jednocześnie co NIE jest możliwe w smb.
Odpisz
15 listopada 2014, 16:22
Te piękne czasy, gdy Nintendo prowadziło wśród konsol. Teraz każdy mówi, że grał w Mario, a naprawdę nigdy nie słyszał o Wii, Wii U, Nintendo Gamecube i reszcie tych wspaniałych konsol. :(
Odpisz
13 listopada 2014, 13:30
Jeszcze te czasy kiedy w grach nie liczyła się grafika tylko grywalność i fabuła.
Odpisz
13 listopada 2014, 17:37
@lol30pl: "i fabuła" mario i fabuła?
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2014, 17:40
@bylejakbylegdzie: Stare gry to nie tylko Mario. Jest jeszcze np. Dune.
Odpisz
14 listopada 2014, 13:16
@bylejakbylegdzie: No... Fabuła w prawie wszystkich grach z serii Mario jest taka sama.
Odpisz
8 listopada 2014, 13:59
po co w mario dwóch graczy ?
Odpisz
8 listopada 2014, 16:46
@Shadow_blade: Ktoś musi przesuwać mapę
Odpisz
13 listopada 2014, 10:14
@Shadow_blade: nie wiesz, że na pegzusie było Super Mario na dwóch? "Gimby nie znajo"
Odpisz
13 listopada 2014, 12:16
@Shadow_blade: Żeby drugi gracz się wkurzał, czekając, aż ten pierwszy zarobi skuchę xd Dlatego fajniejsza była Contra, ponieważ można było w dwójkę napieprzać przeciwników na planszach ;D
Odpisz
13 listopada 2014, 13:01
@SpicePanther: Właśnie nie :). Grało się Mario i Luigim.
Odpisz
13 listopada 2014, 13:52
@Shadow_blade: Czeka na swoją kolej, bo gra Luigim. Jak się nie grało to się nie wie.
Odpisz
13 listopada 2014, 14:56
@Vaamos: ale ty tam widzisz dwóch graczy ? na ekranie
Odpisz
13 listopada 2014, 19:47
@Kubox123456: a czy ja napisałem, że dwie osoby grały Mario? gra była na dwóch graczy, a ze nie jednocześnie, to inna bajka. Ja grałem nawet na monochromatycznym monitorze w Mario...
Odpisz
13 listopada 2014, 20:31
@Vaamos: Wtf o co Ci chodzi?
Odpisz
13 listopada 2014, 20:40
@Vaamos: I dobrze że nie znajo bo Mario to gówno
Odpisz
13 listopada 2014, 15:27
Odpisz
13 listopada 2014, 10:43
Za moich czasów zamiast siedzieć przed ekranem i psuć wzrok to graliśmy w piłkę i bawiliśmy się w chowanego na dworze. Właściwie to wciąż to robimy. To są dopiero za**biste czasy... :)
Odpisz
13 listopada 2014, 10:45
Ale jednak tym razem siedzisz na jeja.
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2014, 11:11
Bo jest dopiero dziesiąta, a moi koledzy są w szkole.
Odpisz
13 listopada 2014, 11:19
Straciłeś poczucie czasu. Napisałeś to o 11
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2014, 11:28
Ups... :D
Odpisz
13 listopada 2014, 11:59
Zmieniłem profilowe :D Podoba się ?
Odpisz
13 listopada 2014, 13:02
nope. xD
Odpisz
13 listopada 2014, 13:03
@Thorin_Debowa_Tarcza: Zginiesz smażąc się w piekle...
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2014, 13:53
Podoba się :) Ale pamiętaj, jesteś bogiem azteckim. Jak już kogoś przeklinasz, to rób to po aztecku: *Zginiesz, smażąc się w Mictlan...
Odpisz