Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Natii_Chan

13 listopada 2014, 17:09

Niema to jak nauczyciel który nie umie nic tłumaczyć. ;__; ( czyli większość mojej szkoły)

Avatar pafik

14 listopada 2014, 22:30

@Natii_Chan: ja że mam tak samo to sie wypowiem następująco:
wole ch*jem orać pole
niż sie uczyć w takiej szkole.

Avatar Archeologwinternetach

1 października 2016, 05:51

@Natii_Chan: Nie ma*

Avatar kamykPL

2 grudnia 2014, 21:31

mi na matmie czasem gada "No dobrze dzieci, pora na odpocznienie" ;-;

Avatar MissBunny

17 listopada 2014, 11:17

Sama się zastanawiam jak moja nauczycielka polskiego dostała prace XD

Avatar EmiKadoya

15 listopada 2014, 20:28

magia *.* czarna magia -_-

Avatar thekadi

13 listopada 2014, 15:29

ocena 5 i 14 ocen!
Coś gimbusów dzisiaj zabrakło.

Avatar MrocznyWilk

13 listopada 2014, 17:01

@thekadi: Myśl człowieku... Chyba wprost przeciwnie...

Avatar lucy366

13 listopada 2014, 14:09

ZUS

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 14:58

@lucy366: Co ma Zakład Ubezpieczeń Społecznych do tego?

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 15:10

No wiesz, wszyscy narzekają na ZUS, więc dzieciak tyle tego słyszał, że stwierdził że wszystko wina ZUSu. Dla mnie dziwną rzecza są wypowiedzi 10, 12 latków o ZUSie, bo tak naprawdę większość nie wie co to jest. :|

Avatar bylejakbylegdzie

13 listopada 2014, 17:23

zakład ubezpieczeń społecznych
dajesz ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dostajesz |||||||||||||||||||

Avatar lucy366

13 listopada 2014, 20:05

ja nie jestem dzieckiem!!

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2014, 20:09

@lucy366: ale zdajesz sobie z tego sprawę że nawet jak masz te 13-14 lat to nadal jesteś dzieckiem? Poza tym nie wiedzieć co to ZUS i mówić ze jest sie doroslym, no proszę Cię...

Avatar lucy366

13 listopada 2014, 20:27

... może

Avatar olka12544

13 listopada 2014, 12:17

Ja się tak zastanawiałam w zeszłym roku na polskim bo nie sądzę żeby dobry nauczyciel wyśmiewał się z całą klasą z ucznia który nie chodzi bo ma problemy ze zdrowiem ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie znoszę kleszczy

Angielskie śmieszki

Zdeklasowani znowu

Rel

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka