Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hvkjxbyh

12 listopada 2014, 20:15

Jutro mam kolosa z Bezpieczeństwa Społeczności Lokalnych i zamiast się uczyć siedzę na jeja...

Avatar lukasz5511

12 listopada 2014, 18:10

To co sie w podstawowce dzieje

Avatar bylejakbylegdzie

12 listopada 2014, 18:32

@lukasz5511: farbki, kredki...

Avatar lukasz5511

12 listopada 2014, 18:33

@bylejakbylegdzie: to raczej od 1-3 a 4-6 to co? Napisalem ten sam komentarz to nie wyslal sie do ciebie :-)

Avatar Flawless

12 listopada 2014, 18:37

@lukasz5511: ciekawe co w przedszkolu :P xD

Avatar lukasz5511

12 listopada 2014, 18:43

@Flawless: zabawki ;-)

Avatar Flawless

12 listopada 2014, 18:46

@lukasz5511: no a jak ;]

Avatar lukasz5511

12 listopada 2014, 18:56

@Flawless: i ci to maja fajnie a najlepsze jest to ze te dzieci chca do szkoly isc i sie uczyc a ci co sa w szkole to chca zeby bylo tak jak w przedszkolu

Avatar Myszkapl

12 listopada 2014, 19:04

@lukasz5511: Jak jest w przedszkolu?

Avatar lukasz5511

12 listopada 2014, 19:09

@Myszkapl: zabawa i zaaaaaabaaaaaawaaaaaaa

Avatar Flawless

12 listopada 2014, 19:13

@lukasz5511: tak :D poziom przedszkolny to marzenie ;]

Avatar lukasz5511

12 listopada 2014, 19:14

@Flawless: ahhhhh to byly dobre czasy a teraz trzeba kuc,kuc i co naajwazniejsze kuc

Avatar Flawless

12 listopada 2014, 19:20

@lukasz5511: no tak jest niestety;[

Avatar Myszkapl

12 listopada 2014, 19:33

@lukasz5511: To cieszę się, że nic nie straciłam :) nie byłam w przedszkolu, ale moje dzieciństwo to też było "zabawą i zaaaaaabąąąąąąąąąą" :)

Avatar lukasz5511

Edytowano - 12 listopada 2014, 18:33

Nie prawda

Avatar Agent00Kurczak

12 listopada 2014, 18:20

Gimnazjum? Ehe, jasne, "101 sposobów na ciążę", "Chód pingwina", "Gracja Gracjana"...

Avatar pit1898

12 listopada 2014, 18:17

Gówno prawda.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Brawo za czujność!

Jedyna słuszna filozofia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To się nie może nie udać

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka