Gdy myślę, że już piątek, ale jest dopiero czwartek...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Tacy to pożyją
Pozdrawiam świetliki
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2015, 21:32
Ja tak mam gdy myślę , że niedziela, a jest poniedziałek!
Odpisz
13 listopada 2014, 17:30
I tak co tydzień....
Odpisz
13 listopada 2014, 17:18
w piątek badania okresowe
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2014, 15:49
kurde dziś tak miałem (13.11.2014)
Odpisz
13 listopada 2014, 15:44
gorzej jak jest poniedziałek
Odpisz
13 listopada 2014, 15:39
też znam ten koszmar ;____;
Odpisz