Jakiś chłopiec poprosił mnie o zapalniczkę - powiedziałem, że nie mam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Brawo za czujność!
Nie znoszę kleszczy
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2014, 15:24
dorosły który nie pali... tak dla niewiedzących gimbusów nie każdy dorosły MUSI palić...
Odpisz
15 listopada 2014, 15:34
Ja palę...
świeczki nad grobem.
Odpisz
15 listopada 2014, 15:46
@dustin2001: Ja też palę...
domy moich wrogów xD
Odpisz
15 listopada 2014, 15:46
własnie gimbusy palą, dorośli nie ;)
Odpisz
15 listopada 2014, 16:29
@selgia: Ja również palę.... w piecu.
Odpisz
15 listopada 2014, 18:38
@Kubox123456: ja też palę
.
.
.
karty graficzne
Odpisz
15 listopada 2014, 22:47
@DarkTicTacPL: ok to czyli mam 14 lat i według twojego komentarza od zawsze jestem dorosły
Odpisz
22 listopada 2014, 16:48
chodzi o to że dojrzali też nie palą ;)
Odpisz
8 lutego 2015, 15:24
@selgia: Ja też!
Odpisz
27 marca 2016, 20:10
@DarkTicTacPL: to uzależnienie i dużo więcej dorosłych pali niż "gimbusów"; ale jak dorosły pali, to ludzie mówią, że to normalne, a jak gimbus pali, to ludzie mówią, że to nienormalne.
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:36
@Wormman5: Hmm bo są na to za młodzi?
Odpisz
15 listopada 2014, 16:59
A po co chłopcu zapalniczka? ._.
Odpisz