Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2015, 17:11
lepsza wersja
-Ej ku*wa Janek!
-Czego ku*wa?!
-Generał zgubił..
-Co zgubił...
-..on ten eee zgubił no ten tego yyy jednego grosza!
-Co ku*wa?
-No tak.
-Eh no kurde no to trzeba chyba pomóc.
-Tak dobry pomysł...
-Kurde i po coś tu jechał!?
-Czołg do góry nogami ty debilu!
-E! Janek.
-Czego?! Ku*wa?!
-Mam tego grosza!
- -_- DEBIL xD
Odpisz
17 listopada 2014, 16:07
A teraz szukajcie dwajścia groszy :]
Odpisz
17 listopada 2014, 16:21
@Flawless: a po tym dzieśta groszy i szysiąt groszy!
Odpisz
17 listopada 2014, 16:28
@MrStick: a nie bop trzyjsta ! :D
Odpisz
17 listopada 2014, 16:41
@Flawless: 300gr?
Odpisz
17 listopada 2014, 18:50
@MrStick: nom :D
Odpisz
17 listopada 2014, 21:15
@Flawless: Toż to czy zote!
Odpisz
18 listopada 2014, 16:03
@XpiterekX: no to co ? :P
Odpisz
18 listopada 2014, 16:06
@Flawless: No to melanż! Składka czy zote od osoby wbijamy co mje starych nie ma do 19.
Odpisz
18 listopada 2014, 16:16
@XpiterekX: no i git :D Przyjadę z skrzynką wódki na rozgrzewkę ;]
Odpisz
18 listopada 2014, 19:04
@Flawless: 2 czy 3? Wczoraj wzięliśmy 3 i jedna została...
Odpisz
18 listopada 2014, 20:04
@XpiterekX: co 2 czy 3 ? ;]
Odpisz
18 listopada 2014, 20:21
@Flawless: Dobra to bierzemy skrzynkę wódki i 2 oranżady T^T
Odpisz
18 listopada 2014, 20:34
@XpiterekX: to już lepiej 2 browce zamiast oranżady :P
Odpisz
18 listopada 2014, 20:45
@Flawless: Na rozruch? :D
Odpisz
18 listopada 2014, 21:19
@XpiterekX: chociażby ;]
Odpisz
17 listopada 2014, 22:17
..Meldujemy gotowość do rozpoczęcia poszukiwania kolejnych pisiontów
Odpisz
17 listopada 2014, 18:01
Oh no! That shit back!
Odpisz
14 listopada 2014, 19:38
Już mógł powiedzieć "Miller" a nie "Kowalski". Gracze BF3 zrozumieją:P
Odpisz
17 listopada 2014, 16:25
@Dark_Dante: To w BF3 gra się dla fabuły a nie dla multiplayera?
Odpisz
17 listopada 2014, 21:20
@BOOMBOOX: Ja gram tylko na multiplayer
Odpisz
18 listopada 2014, 07:16
@damianno2000: Ja tak samo przecież to strzelanka fabuły mogłoby nie być
Odpisz
14 listopada 2014, 15:29
Doskonałe
Odpisz