Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DragonJuzik125

24 sierpnia 2016, 23:59

Avatar Hanako

14 stycznia 2016, 11:42

Oni to raczej są z korei południowej, bo wątpie żeby Kim pozwolił im się tak ubrać xD

Avatar Gryzoniusz

9 października 2015, 21:48

A potem sie dziwią że ich wyzywają od nobów na czacie .

Avatar Kubox123456

14 listopada 2014, 19:14

Kawaiiiii

Avatar Oyamaneko

14 listopada 2014, 19:34

@Kubox123456: Aż za bardzo kawaii ;-;

Avatar hougiemonster

17 listopada 2014, 18:54

@Kubox123456: aegyo albo gwiyomi to koreańskie odpowiedniki kawaii ~

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2014, 20:43

Avatar hougiemonster

19 listopada 2014, 19:45

nie pisałam do ciebie :)

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2014, 06:54

@hougiemonster: nawet jesli

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2014, 18:50

Przeciwnik prędzej zdechnie ze śmiechu niż od koreańskiej kuli

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2014, 18:44

Nah...XD Dobrzy są. A wszyscy się tak boją tam iśc. Wojsko to takie urocze miejsce.

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2014, 21:38

jesli ma autos cos do korei poludniowej ma cos do mnie . koch am jom

Avatar PitbullLwG

17 listopada 2014, 16:08

Pokochaj słownik również.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 listopada 2014, 18:28

@PitbullLwG: gdybys wiedzial pisze z nowe go tableta . a telefonu dotykowego nie mam

Avatar
RhobarIII

17 listopada 2014, 18:40

Tablety nie usprawiedliwiają pisowni na poziomie ziemniaka.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 listopada 2014, 20:36

prosze dajcie mi spokoj ... chociaz pomyslcie co moge czuc nawet mnie nie znacie

Avatar
RhobarIII

17 listopada 2014, 21:02

Och, cóż za wzruszająca historia. Proszę nie skacz z mostu, życie jest zbyt piękne! Poczekaj aż do ciebie przyjdę, dam ci numer do psychologa i osobiście zastrzelę.

Avatar PitbullLwG

18 listopada 2014, 02:20

W jaki sposób cię urażam? Pisząc, żebyś pokochała słownik? To, że masz tablet to nie znaczy, że ortografia cię omija.

Avatar PitbullLwG

18 listopada 2014, 02:21

Kropki i przecinki rozumiem, sam jestem posiadaczem tableta. Ale pisanie słów takie trudne nie jest.

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2014, 06:59

@PitbullLwG: dziekuje ze ty chociaz piszesz cos normalnego . kolega ktory odpowiada ma nasze komy bardzo mnie uraza . juz nie bedę odpisywac . to joe ma sensu...

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2014, 16:38

Poczucie humoru mają przynajmniej...

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2014, 16:16

It's Not Nice to become Gay. It's Nice to become FABOULUUUUSSSSSSS

Avatar Flawless

17 listopada 2014, 16:06

Bracia ? :P

Avatar gabrysplodowski

15 listopada 2014, 17:22

myślałem że będzie gorzej

Avatar gabrysplodowski

15 listopada 2014, 17:23

@gabrysplodowski: (hentai)

Avatar Ares011

14 listopada 2014, 20:31

Było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Pozdrawiam świetliki

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka