Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2015, 22:51
Miłam...tysiące razy..ale z YT częściej. "Włącz YT" "Zapomnij po co" ;-;
Odpisz
18 listopada 2014, 22:14
co ja chciałem... a nie ważne włącze porno :P
Odpisz
18 listopada 2014, 19:53
Miałem tak miliony razy. Dopiero po paru minutach przypominam sobie po co ją otworzyłem ._.
Odpisz
18 listopada 2014, 19:50
Windows XP mózg rozje**ny .-.
Odpisz
24 listopada 2014, 17:46
@Trilogyyy: J mam XP i jest dobrze -.-
Odpisz
24 listopada 2014, 18:23
@Bunny_Heart: Idź do pracy kup coś nowego,dobrze Ci zrobi ;p
Odpisz
18 listopada 2014, 13:39
Ja zawsze gdy jestem na jakiejkolwiek stronie mam nową kartę.
Odpisz
15 listopada 2014, 11:16
zawsze zapominam, co chciałem włączyć w nowej karcie.
Odpisz
15 listopada 2014, 09:47
Bo mama weszła do pokoju a chciales pofapac xD
Odpisz