Lekcja dyplomacji z chińskich bajek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2014, 11:14
1 Co to za anime?
2 Jaki to gatunek?
3 Jak je oceniasz? (od 1 do 10)
Odpisz
18 listopada 2014, 11:34
@Niewierny69: 1) Kaichou wa maid sama. 2) Romans w liceum. 3) Świetne anime, a jeszcze lepsza manga. Oceniam 10/10, koniec mangi niesamowity, ostatni odcinek anime nie odpowiada na wszystkie pytania jakie chcemy zadać, wiec warto przeczytać chociaż ostatni rozdział, a i to nie jest tak, że główna bohaterka szaleje za najładniejszym chłopakiem w szkole, jest tak iż nie daży go sympatią. Ich znajomość rozwija się z biegiem historii.
Odpisz
18 listopada 2014, 15:47
@lightning81: CHIŃSKIE BAJKI!
Odpisz
18 listopada 2014, 16:25
@lightning81: Dzięki
Odpisz
18 listopada 2014, 20:47
@jezuz13: Chińskie?! BAJKI?!?!?!?! JAPOŃSKIE ANIME.
Odpisz
18 listopada 2014, 22:40
@jezuz13: W takim razie ja jestem ufoludkiem jak ANIME jest z Chin
Odpisz
18 listopada 2014, 23:21
@jezuz13: Jak ja nie lubię jak ludzie na anime mówią chińskie bajki. Anime jest z JAPONII. Poza tym jak dla mnie większość anime( z tych które oglądam) to nie bajki, bo dziecko nie jest w stanie ich zrozumieć, są przeznaczone dla dojrzałej widowni. Ale ktoś kto nazywa Anime chińskimi bajkami tego nie zrozumie
Odpisz
18 listopada 2014, 23:54
@hvkjxbyh: "są przeznaczone dla dojrzałej widowni" HAHA XDDDD Napewno dla dojrzałych nerdów ;] jeb.ać chińskie bajki!
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2014, 00:44
@jezuz13: Widzę że nie da się prowadzić z tobą normalnego dialogu.... Dla tego zniżę się do twojego poziomu...
Jak nie widziałeś to się nie wypowiadaj laiku niedojeb.any!
Odpisz
19 listopada 2014, 16:33
@jezuz13: chyba ciebie
Odpisz
16 lutego 2021, 20:34
@hvkjxbyh: Chińskie bajki lol xD
Odpisz
30 kwietnia 2018, 20:17
Japońskich*
Odpisz
8 listopada 2015, 13:56
Usui ^3^ Szkoda że drugiej częsci anime nie bedzie ale zawsze jest manga :3
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2014, 15:51
Usui, jak ja go kocham XD
Poza tym czy ktoś wie który to był odcinek?
Odpisz
18 listopada 2014, 18:46
@Wikta5: Ostatni odcinek xdd Ale napisy były inne...
Odpisz
19 listopada 2014, 00:10
@Wikta5: ostatni
Odpisz
31 sierpnia 2015, 09:25
@Wikta5: 26-ostatni :d
Odpisz
7 kwietnia 2015, 00:10
Yyyyyy... co to ma do dyplomacji?
Odpisz
19 listopada 2014, 17:49
Awwwww! Usui~<3
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2014, 20:15
Czemu ktoś przerobił ten tekst na dialog? I to jeszcze że niby z anime -.-
Odpisz
18 listopada 2014, 11:14
So romantic ^^
Odpisz