Japończyków nie zrozumiesz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Taktycznie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Drewniany kominek
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2014, 17:51
Mamo kup! Jak to, czemu nie?!
Odpisz
4 maja 2017, 23:12
@Maks2603: Ja to na serio napisałem? ;__;
Odpisz
20 czerwca 2017, 07:48
@Maks2603: Heh...
Odpisz
1 sierpnia 2017, 19:27
@Maks2603: Już wiesz czemu?
Odpisz
8 lutego 2018, 20:14
@Maks2603: xD
Odpisz
14 września 2018, 15:25
*odkop*
Odpisz
5 października 2018, 00:33
@ZajumaliMiNick: ej, nie robi się tak
Odpisz
Edytowano - 10 września 2017, 11:35
walenie konia nabrało nowego znaczenia.
Odpisz
18 czerwca 2015, 20:42
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2015, 20:47
I tak nigdy nie lubiłem Japonii.
Odpisz
24 listopada 2014, 20:21
Mnie się tam podoba
Odpisz
23 listopada 2014, 09:52
Chodzi im o to ze mozna na nich jezdzic czy siedziec . Lezec i spac chyba xD
Odpisz
15 listopada 2014, 16:03
A ja bym chciał takie poduszki. Tylko nie zwierzęce.
Odpisz
15 listopada 2014, 16:33
Dziecięce ?
Odpisz
15 listopada 2014, 16:49
@Kubox123456: Mogą być.
Odpisz
16 listopada 2014, 06:45
Pawełeg, ty hcesz poduszkem ze mnom weś ;c;
Odpisz
16 listopada 2014, 09:24
chcę mocno.
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2014, 09:08
to jest dakimakura ;-;
Odpisz
23 listopada 2014, 09:24
@MATERPL: Wiem jak się nazywa, ale jakbym to napisał to nikt by nie zrozumiał. To pisze poduszka, kufa jego madź.
Odpisz
22 listopada 2014, 21:19
A czy są dostępne inne postacie?
Odpisz
23 listopada 2014, 08:50
Zapewne tak, te poduszki są zrobione dla samotnych ludzi.
Odpisz
23 listopada 2014, 08:52
@MrStick: Ciekawe ile kosztowałby transport z japonii.
Odpisz
23 listopada 2014, 08:55
Samolotem pewnie z 50zł.
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2014, 08:56
Mało, sam kiedyś kupowałem przez internet akumulator do komórki z Japonii, i nie dość, że za transport zapłacięłm w przeliczeniu ze dwie dychy, to jeszcze przyszło w 5 dni ;-;
Odpisz
23 listopada 2014, 08:56
To szybciej niż listem ekonomicznym!
Odpisz
23 listopada 2014, 08:26
:O
Odpisz
22 listopada 2014, 22:57
Dosiadałbym :3
Odpisz
15 listopada 2014, 23:33
i "walić konia" nabiera nowego znaczenia :)
Odpisz
16 listopada 2014, 00:39
@ognistyptak555: O_o
Odpisz
22 listopada 2014, 21:20
@Szymon123PL: co?!
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2014, 21:35
@lucy366: "Walić konia"-potocznie nazywana, przez nastolatków, masturbacja.
Odpisz
22 listopada 2014, 22:35
@ognistyptak555: ,,Usiądziesz na moim koniu?" - powiedziała dziewczyna
Odpisz
22 listopada 2014, 22:56
@VanQuisch: Gender?
Odpisz
22 listopada 2014, 22:09
zoofilia time!
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2014, 22:14
@gulpin: Jaka zoofilia? To ludzka laska z częścią ciała konia - to jeszcze nie zoofilia (moim zdaniem - nie wszyscy muszą się z tym zgadzać)
Odpisz
22 listopada 2014, 22:43
@DrBokanaka: moim zdaniem to nawet gorzej niż zoofilia i jeśli cie to pociąga to nawet nie powinna ci do głowy przyjść myśl o tym, żeby się do tego przyznawać (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 listopada 2014, 22:46
@gulpin: Nie pociąga mnie. Nie wiem skąd ten wniosek?
I dlaczego gorzej niż zoofilia?
Odpisz
22 listopada 2014, 22:58
@DrBokanaka: wniosek stąd że bronisz takich fetyszy, jaki niby masz w tym interes? (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 listopada 2014, 23:00
@gulpin: " że bronisz takich fetyszy" Nie bronię.
Po prostu ten fetysz to dla mnie nie zoofilia - i tyle
Odpisz
23 listopada 2014, 01:04
@gulpin: Czyli zoofilia (czyli np. cały koń) źle, ale góra laska dół koń jeszcze gorzej? To ciekawe jak byłoby idealnie, dół dziewczyny góra konia?
Odpisz
23 listopada 2014, 12:41
@DrBokanaka: no jeśli nie widzisz że do tej dziewczyny jest doczepione wielkie końskie dupsko to masz poważny problem... to jest fetysz i to jest zoofilia
Odpisz
23 listopada 2014, 15:29
@gulpin: "no jeśli nie widzisz że do tej dziewczyny jest doczepione wielkie końskie dupsko "
Widzę, że jest doczepiony koński zad DO LUDZKIEJ DZIEWCZYNY
Odpisz
23 listopada 2014, 15:37
@DrBokanaka: do LUDZKIEJ dziewczyny KOŃSKIE dupsko
minotaur ku*wa
jeśli poczujesz się przez to lepiej to mogę nazwać to "potworofilią" zamiast "zoofilią" ale jakie to ma znaczenie?
Odpisz
23 listopada 2014, 15:44
@gulpin: "do LUDZKIEJ dziewczyny KOŃSKIE dupsko" fragment zwierzęcia nie czyni jeszcze zoofilii.
"potworofilia" dobre - nie wymyślaj już żadnych nowych parafilii bo ci nie wychodzi.
Odpisz
22 listopada 2014, 22:04
Za*ebiste
Odpisz
22 listopada 2014, 21:49
Czekam na wersję z Dickbuttem.
Odpisz
22 listopada 2014, 21:48
ujeżdżałabym..
Odpisz