Ta armia to potęga, mówili...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Rel
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zdeklasowani znowu
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2016, 10:36
jaka wersja total wara
Odpisz
13 października 2017, 21:14
@kubek2007: Rome jedynka możliwe ,że z jakimś DLC
Odpisz
20 października 2016, 17:03
Co jak co ale w większości grach strategicznych wystarczy dowalić dużo naj jednostek np C&C 3 Wojny O Tyberium walisz kurde z 20 czołgów i win XD
Odpisz
22 listopada 2014, 22:45
Patrząc na liczby, to zapewne armia milicji miejskiej lub chłopów (nie pamiętam liczebności oddziałów), po za tym jak widać, to germanie są ulepszenie na złoto, a po za tym się bronią, więc zapewne zwalił całą chmarę berserkerów w momencie w którym przekroczyli bramę (atak z 3 stron = załamane morale jednostek wewnątrz fortu, reszta jednostek wpada w panike z powodu rozbicia zaprzyjaźnionej jednostki - masowa ucieczka - wygrana) Osobiście widziałem a czasem nawet miałem bardziej heroiczne i nieustawiane (w kampani) bitwy.
Odpisz
22 listopada 2014, 23:01
@wojtekvicta: Ja też ale to tylko na potrzeby obrazka ;)
Odpisz
22 listopada 2014, 23:10
@Rander: najbardziej epicką to miałem chyba jak grałem Kartaginą w palmie. miałem 3 oddziały (2 milicje i najsłabszy oddział kawalerii walczącej w zwarciu) przeciwko półtora (chyba 15 jednostek) paskowi rzymian (hastati, prncipes,wlici, oddział ekwitów.) . Wpędziłem ich wtedy do środka miasta zabarykadowałem stronę rynku piechotą, kawalerią wymanewrowałem 4 oddziały wroga i od tyłu szarżowałem na skumulowaną na głównej ulicy piechotę wroga, efekt psychologiczny załatwił resztę. To jest najciekawsze zwycięstwo, ale miałem znacznie ciekawsze walki, w której było znacznie więcej strategicznego myślenia. Aż się chce opisywać xD
Ps: W sumie co się dziwić, gram w total wary od 8 lat. Grałem w shouguna, rome, med I i II, napoleona i coś tam jeszcze ;P
Odpisz
22 listopada 2014, 23:15
@wojtekvicta: Ja miałem walkę na moście z 1 odziałem spartanów 2 odziałami milicji i 2 łuczników a przeciwnicy 2 łuczników 8 piechoty i trochę kawalerki z 3 odziały. Spartanie byli ulepszeni prawie max bo ciężko zdobyć maxymalne ale milicja przyjęła wszystkie strzały a spartanie zablokowali most i bez strzelców nawet nie mieli szans przejść. (coś takiego bo nie pamiętam dawno to było ;d)
Odpisz
23 listopada 2014, 10:54
@Rander: Bywał wielkie i epickie bitwy ;P
Odpisz
23 listopada 2014, 13:12
@wojtekvicta: Japie**ole O_O czemu jescze nie rządzisz europą?
Odpisz
23 listopada 2014, 20:07
bo ma mało armii
Odpisz
22 listopada 2014, 20:49
jak się ma dobrą taktykę, to da się wygrać wszystko...
Odpisz
22 listopada 2014, 20:58
@Linkin_Park: Weź na przykład Aleksandra. (Tak słyszałem) zwyciężył z armią liczącą 350 tyś. rycerzy, a sam miał tylko 25 tyś. rycerzy
Odpisz
22 listopada 2014, 21:56
@DeadExtreme: 500 husarów na jakieś 2,5 tys wroga... (nie pamiętam dokładnie ilości, ale na 50% tak)
Odpisz
22 listopada 2014, 22:02
@Artorias: zdażały się sytuacje gdy wygrywaliśmy z wrogiem nawet 300 krotnie liczniejszym
glorius Poland
Odpisz
22 listopada 2014, 22:07
@Artorias: Największa była bitwa pod Hodowem w 1694 roku 400 vs 40000 i zwyciężylim.
Odpisz
22 listopada 2014, 22:21
@Agron: albo jak pozwolono świętować, wszyscy się spili, a polska i tak (pijana) odparła atak :)
Odpisz
22 listopada 2014, 22:40
@Agron: Nie pamiętam czy to oby na pewno jest ta bitwa, lecz jeśli tak, to nie zwyciężyliśmy tylko zmusiliśmy ich do wycofania się z cennego dla nas terenu, który z kolei był niewygodny dla przeciwnika.
Odpisz
22 listopada 2014, 22:40
@Artorias: A nie czasem 500/25 000?
Ps. Warto dodać, że gdyby nie Polacy, to Europę przejeli by Turkowie.
Odpisz
22 listopada 2014, 22:41
@Linkin_Park: Nie wszystko - patrząc na grę Rome tw (z niej są screeny) nie można wygrać 2 oddziałami najemników armie liczącą 20 doborowych oddziałów.
Odpisz
22 listopada 2014, 23:00
@Artorias: 1 husar padł, kilka tysięcy zabitych wrogów, wszystko dlatego że po pierwszej szarży uciekali. Bili w nich jak w manekiny.
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2014, 09:51
@Linkin_Park: powiedz to Ukraińcom ;)
Odpisz
22 listopada 2014, 22:59
Berserkerzy są OP.
Odpisz
22 listopada 2014, 21:39
Nie ważne jak duża jest armia... bez taktyki i tak będzie beznadziejna.
Odpisz
22 listopada 2014, 21:53
@Czacyl: zaiste
Odpisz
16 listopada 2014, 11:37
uczestniczyło 1601 zabitych 8 Żywych 0 ach ten RTW...
Odpisz
22 listopada 2014, 20:07
Zabitych to to, ile zabili wrogów.
Odpisz
16 listopada 2014, 00:17
Rander w znaku zapytania pozostaje poziom trudności :p , zresztą widzę że to Berki a oni są strasznie op rozrzucają przeciwników jak Sauron na początku Władzy Pierścieni .
Odpisz
16 listopada 2014, 00:33
@Bilolus1: ale archerzy tłuką ich jak trza <3
Odpisz
16 listopada 2014, 00:34
@Aracz: Chyba sobie wrócę do tej gry :p , teraz te słonie w Romie 2 tłuką jak jakiś pospolity żołnierz .
Odpisz
16 listopada 2014, 12:38
@Bilolus1: Normalny , :p
Odpisz
22 listopada 2014, 20:07
@Bilolus1: do tego jeszcze doświadczenie i uzbrojenie na goldzie to robi swoje
Heroiczne fajnie robi się samym dowódcą na goldzie
Odpisz
16 listopada 2014, 09:32
Ja tam wole Medka.(Medival total war 2)
Odpisz
16 listopada 2014, 01:13
Akurat pykam w Total War Rome II ale "jedynka" i tak budzi wspomnienia. :3
Odpisz
15 listopada 2014, 22:01
Taa... sobie dał lepsze i ulepszone jednostki a wrogowi chłopów. Iście heroiczne zwycięstwo
Odpisz
15 listopada 2014, 22:06
@kacper212: 0 chłopów , piechota iberyjska ulepszona na srebro , i inne jednostki (nie chłopi) też ulepszeni na srebro , a i tak co to ma do obrazka skoro mówi co innego ?
Odpisz
15 listopada 2014, 22:24
@Rander: rozegrałeś to w kampanii? i ciekawe czy w polu byś to wygrał, szczerze wątpię, bo jeżeli dobrze widzę, to spora część padła w bramie
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2014, 22:25
@coloman: W bitwie , lubię patrzeć jak barbarzyńcy tną ich na kawałki , ale zawsze jak robiłem walki podobne do tej to przeciwnej drużynie zostawało około 1000 jednostek dlatego się zdziwiłem ;)
Prawdopodobnie bym wygrał gdyż , duża część zaczęła uciekać w panice ale tego nie wiem.
Odpisz
15 listopada 2014, 22:46
@Rander: Jaka gra?
Odpisz
15 listopada 2014, 22:57
@Ledim: Rome- total war.
Ja mam trylogię.
Rome-total war
Barbariam Invasion
Rome-total war alexandria
Odpisz
15 listopada 2014, 23:51
@Rander: polecasz zagrać?
Odpisz
16 listopada 2014, 00:15
@gabrysplodowski: Polecasz zagrać ? Kufffa to jest najlepsza strategia wątpie że kupisz już Rome Total War I , ale od Medivala w górę wszystkie w sklepach dostaniesz .
Odpisz
16 listopada 2014, 17:17
@Bilolus1: w mediewala grałem na niej się wychowałem
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2014, 22:47
@Rander: To nie trylogia ;) to oryginał (rome total war) i dodatki (barbarian i alexander)
Odpisz
22 listopada 2014, 22:54
@wojtekvicta: Trylogia bo to są odstępstwa historyczne :)
Odpisz
22 listopada 2014, 23:05
@Rander: Trylogia oznacza cykl, 3 różnych rzecz, np ksiązek lub gier. To są dodatki, a fabuła nie może być określana jako trylogia. Mogłaby być, gdyby to były 3 oddzielne gry ;)
Odpisz
29 sierpnia 2016, 11:59
@wojtekvicta: Zapoznałem ci przyznać rację, lol. Proszę oto ona.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:15
@Rander: hahah, jeju kiedy to było... prawie 2 lata temu :D
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:58
@wojtekvicta: Coś Ty odje**ł?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 16:04
@gabrysplodowski: hę?
Odpisz
30 sierpnia 2016, 13:32
@wojtekvicta: to było 2 lata temu
Odpisz
31 sierpnia 2016, 07:23
@gabrysplodowski: spójrz na date ostatniej odp renderra
Odpisz
31 sierpnia 2016, 10:02
@wojtekvicta: o ku*wa...
Odpisz