Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lelek

19 marca 2012, 19:34

Ku klux klan go odwiedził xd :D

Avatar malpiatka

11 czerwca 2012, 20:24

@lelek: Dzięki za podwpiedz bo zapomniałem jaki ich ten klan się nazywał :]

Avatar kopo321

23 lutego 2012, 09:27

Lol

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2012, 16:16

o ile dobrze widzę to KKK i ceremonia palenia krzyża. .w.

Avatar Baca_online

25 stycznia 2012, 07:24

było, wiem gdzie! łamiecie prawa autorskie! buu!

Avatar Juziek

25 stycznia 2012, 07:27

@Baca_online: A ty co z ACTA?

Avatar Mati2003

25 stycznia 2012, 08:18

@Baca_online: Ja dodałem ten obrazek i Ci powiem, że nie jestem jakimś artystą, więc sam nie stworzyłem tego obrazka. Chyba wiadomo, ze bierzemy je z jakiś stron i zgłaszamy do poczekalni różnych serwisów.
Nie wiem po jaką cho...rę się czepiasz!

Avatar Baca_online

25 stycznia 2012, 19:11

@Mati2003: przecie wiadomo, że żartuję, hę? nie domyślita się?

Avatar tachu99

16 lutego 2012, 20:10

@Mati2003: O co w nim chodzi?

Avatar Mati2003

17 lutego 2012, 09:28

@tachu99: Tutaj są sceny z takiego filmu (nie pamiętam tytułu), w którym biali wieszali czarnych. No i czarni bujali się na szubienicy. Temu białemu z pierwszego obrazka na pewno o takie bujanie nie chodziło.

Avatar FaReD

26 stycznia 2012, 17:12

wy weicie o co chodzi? ten koleś w białym to neonazista wiem bo czytam świat wiedzy kupcie to jest naprawde dobre a tak w ogóle to ci goście nazywają się ku-klux klan

Avatar darkKitty

29 stycznia 2012, 11:25

@FaReD: o jej! no niewiarygodne! naleśniki?! xD

Avatar szymon1513

25 stycznia 2012, 17:04

:D

Avatar Truskavvkova

25 stycznia 2012, 15:16

Teduś ^^
Jaka faja : >

Avatar megabolt22

25 stycznia 2012, 12:25

było

Avatar grubson5022

25 stycznia 2012, 11:34

ale ten tede ma ryj

Avatar Synekk

25 stycznia 2012, 11:17

Super 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mati2003
Dodane przez: Mati2003

Nie znoszę kleszczy

Nie są aż takie pyszne

To się nie może nie udać

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka