Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Pilne
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2017, 13:46
ekhm
kto się zgubił w Nordmarze dopiero wie, że rozmiar się nie liczy... (i tak ch*ju się nie odgubisz)
Odpisz
25 października 2015, 12:46
Najlepsze gry ,,RPG'' według mnie
1.Gothic 2
2. TES Skyrim
3.Gothic 3
4. Risen
Odpisz
2 lutego 2017, 21:12
@KrissTM: Wiem, że twój komentarz jest stary, ale... KOGO TO KU*WA OBCHODZI?!
Odpisz
6 marca 2017, 21:05
@KrissTM: Mądrze prawisz człowieku!
Odpisz
5 października 2016, 20:32
RPG- Role Playing Game jak sama nazwa wskazuje wielkość świata jest nie ważna. Ja wole mieć wszystko pod ręką niż zapie.dalać po niezliczonych lokacjach.
Odpisz
18 listopada 2014, 16:50
Moim zdaniem najważniejsze w RPG są ciekawe questy i duże możliwości rozwoju postaci.
Odpisz
18 listopada 2014, 17:11
@kacper1411: Najważniejsze w całym gatunku RPG jest wczuwanie się w rolę. Wpisz sobie w google RPG i zobacz na Wikipedii co to naprawdę jest :)
Odpisz
20 listopada 2014, 18:33
@kacper1411: racja ale itemy i np skille to jakby ci dali pierdylion to trochę za dużo
Odpisz
20 listopada 2014, 01:42
I to za*ebite uczucie,gdy jesteś magiem i możesz się śmiać do woli z paladynów i łowców smoków,bo masz Masowe Zniszczenie i wszyscy mogą Ci naskoczyć.
Odpisz
1 grudnia 2015, 17:58
W Legend: hand of God mag był pełen wypas, rzucało się deszcze meteorów to niszczył taki obszar że potwory nawet w zasięg kamery nie zdążały wejść XD
Odpisz
1 grudnia 2015, 18:31
@TheGreatcat: Nie słyszałem o tej grze aż do teraz. Dzięki za nowy tytuł!
Odpisz
14 czerwca 2016, 16:23
@TheGreatcat: Wiesz ile takie zaklęcie kosztuje many???? a i na demony nie działa.
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:16
@zx2001: Nie zużywało tak wiele, mogłem je utrzymać cały czas praktycznie. A jak ktoś podszedł blisko to ognista tarcza czy coś w tym stylu i też wyciągał kopyta.
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:19
@TheGreatcat: To ty cały czas musiałeś ulepszać manę a nic atak normalny a i większość demonów jest odporna na ogień w 90% i zadajesz im po kilka obrażeń a oni mają sporo życia.
Odpisz
19 listopada 2014, 13:07
czy to world of warcraft?
Odpisz
19 listopada 2014, 19:21
@nasri999: To jest Gothic 2 (trylogia bardzo dobra ale 4 w ogóle zepsuli fabułę by "przypodobała się Amerykanom")
Odpisz
20 listopada 2014, 08:53
@bezsens: aaaaa no tak dawno w to ne gralem sry za bledy bo pisze na smartfonie
Odpisz
18 listopada 2014, 22:03
jRPG to nie RPG, tylko zawartość kosza na śmieci.
Odpisz
18 listopada 2014, 22:43
@zatoka: Tu jest cRPG
Odpisz
19 listopada 2014, 18:32
Wiem.
Odpisz
18 listopada 2014, 16:33
najlepsze rpg (WEDŁUG MNIE!!!!)
1.gothic
2.wiedźmin
3.TES:skyrim
4,wiedźmin 2
5.gothic 2 noc kruka
6.tes:Morrowind
7.risen
8.risen 2
9.two wourds
10.(Minecraft XD)
9999999999999-gothic4
Odpisz
18 listopada 2014, 16:53
@piotrekgibon1: Minecraft, heh chyba cię poje*ao dzieciaczku
Odpisz
18 listopada 2014, 17:12
@piotrekgibon1: Kolejne dziecko minecrafta...... -_-
Odpisz
18 listopada 2014, 17:36
@Michalwi: debile dałem w nawiasie dla beki nie mniałem pomysłu
Odpisz
18 listopada 2014, 17:46
@piotrekgibon1: Idź na podworko zeby poszukac Kolegow a nie Cholerne Minecraft........
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2014, 20:18
@piotrekgibon1: Ja bym wyrzucił Gothica 4, Gothic NK dałbym na 2, Minecraft to RPG??
A inne mi się nie chce.
Odpisz
19 listopada 2014, 19:07
@piotrekgibon1: przeczytałem gotik (wim pisze się inaczej) noc ku*wa
Odpisz
18 listopada 2014, 17:04
Fallout <3
Odpisz
18 listopada 2014, 16:47
cRPG*
Odpisz
18 listopada 2014, 16:28
gothic miał dosyć spore mapy akurat szczególnie 3 część bo 4 to tylko długi prosty korytarz z kilkoma zakrętami
Odpisz
18 listopada 2014, 15:56
Zawsze się ich bałem. ;-;
Odpisz
18 listopada 2014, 15:02
skyrim- połączenie tych dwóch rzeczy
Odpisz
18 listopada 2014, 22:44
@gabrysplodowski: Taa, raz 2 godziny musiałem zapi***alać po jakichś górach. Ni żywej duszy
Odpisz
19 listopada 2014, 19:09
tylko 1 misja jest taka a poza tym jak ci się nie chce to po co w to grałes
Odpisz
20 listopada 2014, 01:17
@gabrysplodowski: Nie napisałem, że nie chciało mi się grać.
Odpisz
17 listopada 2014, 16:31
Ale jeden pokój wypełniony w pełni npc i mobkami w takim stopniu, że nie idzie kliknąć na konkretnego z nich to też nie klucz do dobrego RPG, więc rozmiar ma znaczenie.
Odpisz
17 listopada 2014, 11:13
Święte słowa
Odpisz