memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 listopada 2014, 21:59
niedźwiadki polarne są słodsze :3
Odpisz
18 listopada 2014, 20:20
dobre,jak ktoś nie zauważył,bo szybko leci:
18 listopada 2014, 20:21
@kotul: zapomniałam
18 listopada 2014, 20:22
@kotul: nosz kurde
.
18 listopada 2014, 17:02
Z tego co pamiętam to było Xd
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 listopada 2014, 21:59
niedźwiadki polarne są słodsze :3
Odpisz
18 listopada 2014, 20:20
dobre,jak ktoś nie zauważył,bo szybko leci:
Odpisz
18 listopada 2014, 20:21
@kotul: zapomniałam
Odpisz
18 listopada 2014, 20:22
@kotul: nosz kurde
Odpisz
18 listopada 2014, 20:21
.
Odpisz
18 listopada 2014, 17:02
Z tego co pamiętam to było Xd
Odpisz