Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2018, 16:36
ja raz we ch*jowej grze fps miałem 0 hp i dalej żyłem
Odpisz
20 lipca 2016, 20:44
Tru ._.
Odpisz
20 listopada 2014, 15:08
eee... zero życia? to giniesz ._.
Odpisz
20 listopada 2014, 17:08
@Mr_Limonka: W BF3 na pewno da się mieć 0% i da się przeżyć XD
(tylko byle kula może cie zabić)
Odpisz
20 listopada 2014, 23:17
@volf360: Raz dostalem tak ze zrobil mi sie ekran jakbym juz nie zyl (czaly szary) i mialem 0 HP i zylem w bf wszystko sie da
Odpisz
21 listopada 2014, 19:03
@kasperg21: właśnie to napisałem...
Odpisz
21 listopada 2014, 22:35
@volf360: Zauwaz ze ja to tylko potwierdzilem i dodalem ze podobne sytuacje moga sie zdarzyc w bf 3
Odpisz
22 listopada 2014, 01:03
@kasperg21: napisałem że w bf3 ...
Odpisz
22 listopada 2014, 18:14
@volf360: No wiem ze napisales w bf 3 ja to tylko potwierdzilem.....
Odpisz
22 listopada 2014, 23:26
@kasperg21: No to poco się kłócisz XD
Odpisz
23 listopada 2014, 19:56
@volf360: Bo ty zaczoles sie o cos czepiac
Odpisz
23 listopada 2014, 20:16
@kasperg21: A ty cały czas odpisujesz XD
Odpisz
20 listopada 2014, 10:29
maną można się uleczyć jeśli jesteś magiem. Prawda?
Odpisz
20 listopada 2014, 10:32
@minszeff: Chyba że jest się magiem bojowym i nie a się heali.
Odpisz
20 listopada 2014, 10:37
@TheGreatcat: gracze rozumieją ;)
Odpisz
20 listopada 2014, 13:03
@minszeff: jak masz zero życia to raczej nie
Odpisz
20 listopada 2014, 17:23
@mrklorens: nie, czasami jak punkty życia są tak jak w innych rpg ale na pasku masz pokazane w procentach to możesz mieć poniżej 1% (np. 0,4124215%) i gra zaokrągla do 0%
Odpisz
21 listopada 2014, 16:37
@TheGreatcat: Zależy jaka gra, w niektórych mag bojowy o wiele słabiej leczy.
Odpisz