Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2014, 20:21
to cud ze nie jebło
Odpisz
19 listopada 2014, 21:00
@sebastan: mąż do żony:
-to pewnie grad
-idź sprawdzić
mąż podchodzi do bomby i zawał na miejscu
Odpisz
21 listopada 2014, 16:53
@sebastan: cud. Owszem. Cud myśli technicznej. :D
Odpisz
22 listopada 2014, 07:12
@elementiro: ciekawe czo się staneło , zapalnik zepsuty?
Odpisz
24 stycznia 2020, 03:15
@sebastan:
Możliwe też, że po prostu za słabo uderzył i zapalnik nie zdetonował ładunku, wtedy mogłoby strzelić gdyby doszło do felgi.
Odpisz
Edytowano - 1 października 2017, 09:59
jedno pytanie: jak?
Odpisz
21 listopada 2014, 11:01
to pewnie z Ukrainy, a pocisk zdjełano w Rasji
Odpisz
20 listopada 2014, 18:08
so close XD
Odpisz
20 listopada 2014, 02:27
Ktos tu zapomnial odbezpieczyc pocisku moździezowego
Odpisz
19 listopada 2014, 19:27
O nie! Mam bombę w samochodzie (dosłownie) lepiej zrobię zdjęcie!
Odpisz
19 listopada 2014, 08:43
Zaszpachlują, i w Polsce będzie pogromca szos.
Odpisz
18 listopada 2014, 20:52
ach ta ukraina
Odpisz