Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar snajpercat

19 lipca 2016, 17:10

dlaczego koty >:(

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2016, 11:31

Ta mysz mnie wkur**a.

Avatar Cyan_Blue

20 listopada 2014, 20:30

Czy tylko ja się zastanawiałam, czy Jerry to ona czy on? (wiem, że Jerry to męskie imię, ale czasem był rysowany, i zachowywał się jak ona)

Avatar ChickenEatsRainbows

24 lutego 2016, 18:30

@Cyan_Blue: To on. Nawet jeśli ma rzęsy, i zachowuje się jak ona (w niektórych momentach podstęp lub wkurzanie).

Avatar tomala34

1 czerwca 2015, 22:01

Zapie**olę kiedyś ją. ZAPIE**OLE

Avatar ChickenEatsRainbows

24 lutego 2016, 18:29

@tomala34: *Jego

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2016, 11:31

@tomala34: Ja też. Ona mnie wk***ia zawsze gdy oglądam Tom & Jerry. KU**WA WKU****A JAK NIEWIADOMO NIKT

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2015, 07:13

dzieciństwo zrujnowane

Avatar slenderr

20 listopada 2014, 15:16

ostatni odcinek to ten, w którym tom i jerry popełniają samobójstwo na torach...

Avatar Agent00Kurczak

20 listopada 2014, 16:02

@slenderr: pasty pastami, bajki bajkami.

Avatar Kubox123456

20 listopada 2014, 16:09

@slenderr: Hehehehhehe nie
To nie jest ostatni odcinek.

Avatar Kubox123456

20 listopada 2014, 16:13

@Agent00Kurczak: Tylko, że taki odcinek istnieje. Ale nie jestem pewien, czy popełniają samobójstwo czy mają tylko depresję. Na końcu siadają na torach a w tle słychać pociąg. Jak znajdę nazwę odcinka to Ci napiszę :)

Avatar
RhobarIII

20 listopada 2014, 20:03

@Kubox123456: Podobno byli za bardzo zmęczeni miłością do siebie.

Avatar makajet

20 listopada 2014, 22:38

Avatar Agent00Kurczak

21 listopada 2014, 22:18

@Kubox123456: co odbiło twórcom w takim razie? To...dziwne.

Avatar aniasmigiel2003

18 stycznia 2015, 18:40

@slenderr: nie ma końca bajka Tom i Jerry

Avatar slenderr

18 stycznia 2015, 18:59

@aniasmigiel2003: jako że jesteś z rocznika 2003 pewnie nie oglądałaś starszej wersji tom i jerry... możesz tego nie kojarzyć. to był ostatni odcinek tamtego serialu, ale zaczęli robić nowe wersje.

Avatar aniasmigiel2003

18 stycznia 2015, 19:50

@slenderr: acha to przepraszam

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2015, 20:33

@slenderr: praktycze te "zagubone odcini" "ostatni odcinek " to tak naprawde crepepasty

Avatar kacper414

20 listopada 2014, 19:28

Za dużo TWD ;P

Avatar Michalwi

20 listopada 2014, 17:01

Ot teraz Jerry to zło ludzkie Wiec trzymac sie z daleka od niej!!!!!

Avatar Aracz

20 listopada 2014, 16:45

Odcinki, w których mysz nic nie zrobiła, tylko kot się nad nią znęca, i za to dostaje, to mogę przeżyć.
Ale są odcinki, gdzie mysz na chama robi kotu na złość, no i ciągle źle ma właśnie kot. I tych odcinków to ja nie wytrzymam, no bo co one mają sobą przekazać?

Avatar Stasiek121

20 listopada 2014, 16:31

Ja pamiętam wersję gdzie Jerry zaczął rozpinać rozporek...

Avatar skullly

20 listopada 2014, 16:08

Prosto w dzieciństwo...

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2014, 15:26

WIEDZIAŁEM

Avatar ognistyptak555

20 listopada 2014, 15:15

odebrano mi dzieciństwo ;-;

Avatar oskare117

20 listopada 2014, 15:15

Buch, super-combo w dzieciństwo

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2014, 15:10

wszedzie satanisci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Ikony

Phi!

Nie idź!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka