Jak skończył się Tom i Jerry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ikony
Phi!
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2016, 17:10
dlaczego koty >:(
Odpisz
26 lutego 2016, 11:31
Ta mysz mnie wkur**a.
Odpisz
20 listopada 2014, 20:30
Czy tylko ja się zastanawiałam, czy Jerry to ona czy on? (wiem, że Jerry to męskie imię, ale czasem był rysowany, i zachowywał się jak ona)
Odpisz
24 lutego 2016, 18:30
@Cyan_Blue: To on. Nawet jeśli ma rzęsy, i zachowuje się jak ona (w niektórych momentach podstęp lub wkurzanie).
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:01
Zapie**olę kiedyś ją. ZAPIE**OLE
Odpisz
24 lutego 2016, 18:29
@tomala34: *Jego
Odpisz
26 lutego 2016, 11:31
@tomala34: Ja też. Ona mnie wk***ia zawsze gdy oglądam Tom & Jerry. KU**WA WKU****A JAK NIEWIADOMO NIKT
Odpisz
9 kwietnia 2015, 07:13
dzieciństwo zrujnowane
Odpisz
20 listopada 2014, 15:16
ostatni odcinek to ten, w którym tom i jerry popełniają samobójstwo na torach...
Odpisz
20 listopada 2014, 16:02
@slenderr: pasty pastami, bajki bajkami.
Odpisz
20 listopada 2014, 16:09
@slenderr: Hehehehhehe nie
To nie jest ostatni odcinek.
Odpisz
20 listopada 2014, 16:13
@Agent00Kurczak: Tylko, że taki odcinek istnieje. Ale nie jestem pewien, czy popełniają samobójstwo czy mają tylko depresję. Na końcu siadają na torach a w tle słychać pociąg. Jak znajdę nazwę odcinka to Ci napiszę :)
Odpisz
20 listopada 2014, 20:03
@Kubox123456: Podobno byli za bardzo zmęczeni miłością do siebie.
Odpisz
20 listopada 2014, 22:38
@Kubox123456: :o
Odpisz
21 listopada 2014, 22:18
@Kubox123456: co odbiło twórcom w takim razie? To...dziwne.
Odpisz
18 stycznia 2015, 18:40
@slenderr: nie ma końca bajka Tom i Jerry
Odpisz
18 stycznia 2015, 18:59
@aniasmigiel2003: jako że jesteś z rocznika 2003 pewnie nie oglądałaś starszej wersji tom i jerry... możesz tego nie kojarzyć. to był ostatni odcinek tamtego serialu, ale zaczęli robić nowe wersje.
Odpisz
18 stycznia 2015, 19:50
@slenderr: acha to przepraszam
Odpisz
26 stycznia 2015, 20:33
@slenderr: praktycze te "zagubone odcini" "ostatni odcinek " to tak naprawde crepepasty
Odpisz
20 listopada 2014, 19:28
Za dużo TWD ;P
Odpisz
20 listopada 2014, 17:01
Ot teraz Jerry to zło ludzkie Wiec trzymac sie z daleka od niej!!!!!
Odpisz
20 listopada 2014, 16:45
Odcinki, w których mysz nic nie zrobiła, tylko kot się nad nią znęca, i za to dostaje, to mogę przeżyć.
Ale są odcinki, gdzie mysz na chama robi kotu na złość, no i ciągle źle ma właśnie kot. I tych odcinków to ja nie wytrzymam, no bo co one mają sobą przekazać?
Odpisz
20 listopada 2014, 16:31
Ja pamiętam wersję gdzie Jerry zaczął rozpinać rozporek...
Odpisz
20 listopada 2014, 16:08
Prosto w dzieciństwo...
Odpisz
20 listopada 2014, 15:26
WIEDZIAŁEM
Odpisz
20 listopada 2014, 15:15
odebrano mi dzieciństwo ;-;
Odpisz
20 listopada 2014, 15:15
Buch, super-combo w dzieciństwo
Odpisz
20 listopada 2014, 15:10
wszedzie satanisci
Odpisz