Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2014, 23:20
Zgadnijcie kto dziś zarucha :)
Odpisz
25 listopada 2014, 06:57
@CichySzybkiZabojca: Jinx?
Odpisz
25 listopada 2014, 09:57
@Dovahkiin: Draaveen
Odpisz
25 listopada 2014, 15:35
@CichySzybkiZabojca: Vi?
Odpisz
25 listopada 2014, 16:20
@Bastil123: Chodzi o avatara
Odpisz
25 listopada 2014, 16:46
@Dovahkiin: Wiem, ale najlepszy adc to tylko Draaveeen.
Odpisz
2 marca 2023, 23:01
@CichySzybkiZabojca: WTF ADSFJASDN MIALEM 11 LAT JAK TO NAPISALEM
Odpisz
22 grudnia 2017, 21:41
Nie muszę spać ;-;
Odpisz
25 listopada 2014, 15:44
Z czego to?
Odpisz
24 listopada 2014, 21:51
Największy lęk to znalezienie murzyna. Dobrze wiedzieć
Odpisz
25 listopada 2014, 11:50
@matimi3: Murzyna czarnego jak noc xd
Odpisz
25 listopada 2014, 14:59
@Bella113: Wole murzynów czarnych jak dzień.
Odpisz
24 listopada 2014, 21:06
Mrrrrrr :* sam seks
Odpisz
24 listopada 2014, 21:52
@Kubox123456: WHAT THE FUCK KUBOX
WTF
Odpisz
25 listopada 2014, 10:22
@Kubox123456: Z Tobą nigdy.
Odpisz
25 listopada 2014, 14:32
@Kubox123456: ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2014, 10:22
Ja tam sie tego juz nie boje, bardziej sie boje otwartej szafy (lub chociaz uchylonej) xD
Odpisz
25 listopada 2014, 06:56
Murzyn!
Odpisz
24 listopada 2014, 21:15
Pod moim łóżkiem leży tylko kot..... zaraz zaraz... PRZECIEŻ JA NIE MAM KOTA!!!
Odpisz
24 listopada 2014, 22:26
@Borealum: może jeszcze zdechły? ;-;
Odpisz
24 listopada 2014, 22:28
@Szymon123PL: Zaraz... taaa zdechły.... to mój......................... czas się zabawić.
#piszęgłupotybomisięnudzi
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2014, 22:36
@Borealum: Ale w jakim sensie zabawić? ;-;
Odpisz
24 listopada 2014, 22:42
@Szymon123PL: złożyć ofiarę :) a co myślałeś
Odpisz
24 listopada 2014, 22:50
@bylejakbylegdzie: E... Następne pytanie.
Odpisz
24 listopada 2014, 22:38
JP myślałem że tam leży pają albo hipopotan o.O
ide spać
DOBRANOC
Odpisz
24 listopada 2014, 22:26
ja tez sie boje murzynów ziom , rozumiem twój strach
Odpisz
24 listopada 2014, 22:15
Odpisz
24 listopada 2014, 21:01
Co się go boicie on nawet uśmiecha się po przyjacielsku. :)
Odpisz
24 listopada 2014, 21:52
Oczywiście że się uśmiecha, ja na widok dobrego jedzenia też się cieszę XD
Odpisz
24 listopada 2014, 21:46
o siema Staszek
Odpisz
24 listopada 2014, 21:32
murzyn znaleziony! bez odbioru
Odpisz
24 listopada 2014, 21:18
kto to?
Odpisz