Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SevenGaming27PL

17 sierpnia 2018, 19:22

W czym to ma być śmieszne?

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2015, 17:28

On gra w ekran startowy?

Avatar Tymek590

25 maja 2015, 20:02

TO NAWET NIE JEST GAME BOY!!!!

Avatar Rudol

28 lipca 2015, 19:56

@Tymek590: Sarkazm

Avatar SevenGaming27PL

17 sierpnia 2018, 19:23

@Tymek590: Ale to jest Game Boy Advance SP (wiem data)

Avatar Tymek590

17 sierpnia 2018, 20:14

@SevenGaming27PL: od paru lat już wiem

Avatar WielkiMoffPoppns

23 lutego 2021, 17:09

@Tymek590: odkop

Avatar DawidThePlayer

27 listopada 2014, 15:07

Ktoś potrafi uszanować dawne konsole! Świat nawrócony!

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2014, 15:31

@DawidThePlayer: Obrazki to robią zawsze, ludzie dziś już prawie nigdy.
Smutne.

Avatar bylejakbylegdzie

27 listopada 2014, 16:07

@DawidThePlayer: ze starymi konsolami jest mały problem

.

.

.

.

.

.

.

.

trudno dostać takie rzeczy

Avatar DawidThePlayer

27 listopada 2014, 16:45

@bylejakbylegdzie: No. Ale jak się już dostanie np. NES-a to unikat w kolekcji!

Avatar wasczarek

27 listopada 2014, 18:39

@DawidThePlayer:
NES unikatem? Daj mi 50 zł a w chwilkę znajdę Ci ofertę i to jeszcze z grami za tą cenę.

Avatar wasczarek

27 listopada 2014, 18:41

@bylejakbylegdzie:
Trudno dostać takie rzeczy, tak? Po pierwsze- internet. Pełno jest tego. Za 50 zł można dostać jakiegokolwiek Game Boya i to z grami. Konsol starszych stacjonarnych (np. NES, o którym pisał Dawid) też.
Po drugie- bazary, ciucholandy itp. Tam też jest tego pełno, a sprzedający często nie wiedzą jaką wartość ma to, co mają i jest nawet taniej niz w internecie.

Avatar Macio720

24 listopada 2014, 15:42

a teraz zrób tak z laptopem albo kompem

Avatar Kacper00_00

24 listopada 2014, 20:47

@Macio720: z telewizorem z salonu

Avatar diax007

24 listopada 2014, 17:32

Ja tak miałem z telefonem XD

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2014, 18:14

@diax007: Ja też witaj w klubie Xp

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Czeqolada
Dodane przez: Czeqolada

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jakby trochę nie fair

To musiało być męczące

Hobby dla faceta

Przerwa na herbatkę

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka