Dzisiejsze cheeseburgery są okropnie niewyżyte
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2014, 14:14
Typowa kanapka z Maca pff :v
Odpisz
27 listopada 2014, 14:23
@jacek1s: znasz ten typ
Odpisz
27 listopada 2014, 14:42
@jacek1s: To u was rodzinne?
Odpisz
27 listopada 2014, 14:46
@jacek1s: ty kanapko
Odpisz
27 listopada 2014, 15:15
@jacek1s: Zgadzam się z tobą i DLATEGO NIGDY,NIGDY NIE JEM W MACDONALDZIE!!KFC JEST LEPSZE!
Odpisz
27 listopada 2014, 16:36
@VanQuisch: Tak kochanie <3
Odpisz
27 listopada 2014, 19:52
@jacek1s: o_O
Odpisz
27 listopada 2014, 20:31
@VanQuisch: Zdejmuj spodnie.
Odpisz
27 listopada 2014, 14:24
I to ma być śmieszne?
Odpisz