Dzisiejsze cheeseburgery są okropnie niewyżyte
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2014, 14:14
Typowa kanapka z Maca pff :v
Odpisz
27 listopada 2014, 14:23
@jacek1s: znasz ten typ
Odpisz
27 listopada 2014, 14:42
@jacek1s: To u was rodzinne?
Odpisz
27 listopada 2014, 14:46
@jacek1s: ty kanapko
Odpisz
27 listopada 2014, 15:15
@jacek1s: Zgadzam się z tobą i DLATEGO NIGDY,NIGDY NIE JEM W MACDONALDZIE!!KFC JEST LEPSZE!
Odpisz
27 listopada 2014, 16:36
@VanQuisch: Tak kochanie <3
Odpisz
27 listopada 2014, 19:52
@jacek1s: o_O
Odpisz
27 listopada 2014, 20:31
@VanQuisch: Zdejmuj spodnie.
Odpisz
27 listopada 2014, 14:24
I to ma być śmieszne?
Odpisz