Takie tam, na lekcji chemii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Zapraszamy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2025, 20:42
lo 3 we Wrocławiu podczas dni otwartych xdd
Odpisz
25 listopada 2014, 18:01
ta... takie zabawy to na pewno nie w Polsce...
Odpisz
25 listopada 2014, 17:03
E, tam u manie to noramalenie szkołę spalilismy, a nie bawiliśmy się płomyczkami
Odpisz
25 listopada 2014, 16:35
Też tak chcę a nie wypisywać kurna jakieś działania o alkenach itp.
Odpisz
25 listopada 2014, 16:23
Ah te kobiety ;)
Odpisz
25 listopada 2014, 15:51
Pfff... co tam tylko szkołę podpaliliśmy! Mamo, Tato nic poważnego! ;)
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2014, 14:34
portal do piekła? to powinno być bardziej na zajęciach z demonologii lub przywołania w praktyce
Odpisz
25 listopada 2014, 17:18
@WickedHeart: albo na matematyce...
Odpisz
25 listopada 2014, 13:14
*0*
Odpisz