Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2018, 21:28

emmm... Idąc do liceum ma się już lat 16...

Avatar ZawiszaMikolow

26 listopada 2014, 19:15

Do gimnazjum idzie się mając rocznikowo 13, więc nie mogła mieć prawie 14 (chyba że kiblowała).

Avatar
Stranger

26 listopada 2014, 20:05

@ZawiszaMikolow: Mogła być w 2-3 gimnazjum? Mój brat w następnym miesiącu kończy 15 czy tam 16 i jest w 3 gimnazjum, a jakoś nie kiblował :P

Avatar ZawiszaMikolow

29 listopada 2014, 19:52

Sory, jak to pierwszy raz widziałem, to przeczytałem, że ona idzie do gimnazjum. Co nie zmienia faktu, że wiek i tak jest źle podany - powinna mieć rocznikowo 16.

Avatar MrStick

25 grudnia 2015, 17:58

@ZawiszaMikolow: U mnie jedna osoba po 1 kl. gimnazjum szła od razu do trzeciej więc...

Avatar sebastiank97

27 listopada 2014, 20:59

14 to prawie 15 czyli już legalne :D

Avatar PitbullLwG

26 listopada 2014, 18:20

Patologia.

Avatar DawidThePlayer

26 listopada 2014, 19:02

@PitbullLwG: *XXI wiek.

Avatar PitbullLwG

27 listopada 2014, 00:15

@DawidThePlayer: Och, tak, zapomniałem :)

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2014, 18:14

Hej! kobiet o wiek się nie pyta ;)

Avatar Mnich1

26 listopada 2014, 18:37

No to jeszcze kobieta nie była ;]

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2014, 20:33

@Mnich1: Wychodzi się z założenia, że jak dziewczyna pierwszy raz ma okres to zostaje kobietą ;o
Ale co ja tam mogę wiedzieć ;)

Avatar Mnich1

26 listopada 2014, 20:35

Pewnie to mówią "kobiety" które to dopiero co przeżyły.. To tak jak uczniowie gimnazjum uważają się za Don Juan'a bo "poszli w ślinę" czy jak tam to się teraz nazywa.

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2014, 20:43

@Mnich1: W Średniowieczu nie narzekali ^^

Avatar grzegorz84a

26 listopada 2014, 22:18

Czasami jednak warto, dla własnego dobra. Zwłaszcza w tych czasach :)

Avatar DeadExtreme

26 listopada 2014, 18:54

Mhh... to 14-sto latki wpuszczają na imprezy :/?

Avatar lukasz5511

Edytowano - 26 listopada 2014, 19:09

@DeadExtreme: jak da ochroniarzowi w lape to wszedzie wejdzie

Avatar iger3

26 listopada 2014, 19:21

@lukasz5511: Jak da ochroniarzowi to też wejdzie :P

Avatar buttie_cullen

26 listopada 2014, 19:37

@DeadExtreme: Jak podkreśli zrobione w pięć minut przy pomocy stanika i papieru toaletowego krągłości na klatce piersiowej obcisłą koszulką z głębokim dekoltem, a także założy szpilki i postarzy się kilkoma warstwami tapety to wejdzie .-.

Avatar BOOMBOOX

26 listopada 2014, 21:49

@DeadExtreme: Ale ona wyglądała na minimum 17

Avatar ololol

26 listopada 2014, 18:37

the sims 4 : imprezlaska

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

To musiało być męczące

To będzie bolało

Nie są aż takie pyszne

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka