Nie taki diabeł straszny...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Równi i równiejsi
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2024, 13:32
Gud ending
Odpisz
26 listopada 2014, 20:45
Szatan niczego nie daje "gratis", pomyliło Ci się (drogi autorze tego obrazka) z Bogiem...
Odpisz
26 listopada 2014, 22:47
@borixon: wyjdź religijny fanatyku..
Odpisz
27 listopada 2014, 17:00
@borixon: Nie pomyliło mu się bo mu szatan nic nie dał.
Odpisz
27 listopada 2014, 18:03
@VaultHunter: dziękuję za komplement kolego! Napisałem tak, bo dzięki takim (głupim) obrazkom ludzie myślą, że Szatan nie istnieje, albo, że jest niegroźny, a to wielki błąd...
Odpisz
28 listopada 2014, 20:00
@borixon: jak może być niegroźnie coś co jest tylko wymysłem ? bóg, szatan,piekło, niebo i ten cały syf to jeden wielki wymysł :-\
Odpisz
28 listopada 2014, 20:03
@VaultHunter: Dla ścisłości - jestem Racjonalistą nie ateistą - wierzę w to co moge zobaczyć, poczuć, dotknąć i dowieść
Odpisz
29 listopada 2014, 10:52
@VaultHunter: <załamka> czyli dopóki nie polecisz w kosmos nie uwierzysz, że Ziemia jest kulista??
Odpisz
29 listopada 2014, 19:32
@borixon: napisałem DOWIEŚĆ. Ludzie latali w kosmos dawniej zreszta i bez latania tego dowiedli... wiec wybacz ale nie moja wina ze nie zrozumiales
Odpisz
29 listopada 2014, 21:08
@VaultHunter: to udowodnj mi, że Bóg, Niebo, czy piekło nie istnieją? Jakie masz na to dowody, bo nie widziałeś...?
Odpisz
1 grudnia 2014, 01:31
@borixon: a czy są dowody ze ISTNIEJĄ ? a nawet jeśli gdzieś tam istnieją to uwierzę jak zobaczę :-)
Odpisz
1 grudnia 2014, 17:29
@VaultHunter: tylko wtedy będzie za późno....
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:18
@borixon: ale to będzie już mój problem kolego :-)
Odpisz
1 grudnia 2014, 23:07
Ej, w takim razie zostałem oszukany... Oddawaj pieniądze Lucek!
Odpisz
26 listopada 2014, 20:50
od kiedy szatan stał się dobry?
Odpisz
26 listopada 2014, 20:28
będę sprzeczna i powiem
nie było
Odpisz
26 listopada 2014, 18:40
real story
Odpisz
26 listopada 2014, 18:39
Było
Odpisz
26 listopada 2014, 18:09
Było.
Odpisz
26 listopada 2014, 18:07
O ku*wa ! Czarna magia Szatyna dałem jeden a tutaj ocena z 1 skacze na 2,87 .
Odpisz