Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tasadar77

6 czerwca 2024, 13:32

Gud ending

Avatar borixon

26 listopada 2014, 20:45

Szatan niczego nie daje "gratis", pomyliło Ci się (drogi autorze tego obrazka) z Bogiem...

Avatar VaultHunter

26 listopada 2014, 22:47

@borixon: wyjdź religijny fanatyku..

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2014, 17:00

@borixon: Nie pomyliło mu się bo mu szatan nic nie dał.

Avatar borixon

27 listopada 2014, 18:03

@VaultHunter: dziękuję za komplement kolego! Napisałem tak, bo dzięki takim (głupim) obrazkom ludzie myślą, że Szatan nie istnieje, albo, że jest niegroźny, a to wielki błąd...

Avatar VaultHunter

28 listopada 2014, 20:00

@borixon: jak może być niegroźnie coś co jest tylko wymysłem ? bóg, szatan,piekło, niebo i ten cały syf to jeden wielki wymysł :-\

Avatar VaultHunter

28 listopada 2014, 20:03

@VaultHunter: Dla ścisłości - jestem Racjonalistą nie ateistą - wierzę w to co moge zobaczyć, poczuć, dotknąć i dowieść

Avatar borixon

29 listopada 2014, 10:52

@VaultHunter: <załamka> czyli dopóki nie polecisz w kosmos nie uwierzysz, że Ziemia jest kulista??

Avatar VaultHunter

29 listopada 2014, 19:32

@borixon: napisałem DOWIEŚĆ. Ludzie latali w kosmos dawniej zreszta i bez latania tego dowiedli... wiec wybacz ale nie moja wina ze nie zrozumiales

Avatar borixon

29 listopada 2014, 21:08

@VaultHunter: to udowodnj mi, że Bóg, Niebo, czy piekło nie istnieją? Jakie masz na to dowody, bo nie widziałeś...?

Avatar VaultHunter

1 grudnia 2014, 01:31

@borixon: a czy są dowody ze ISTNIEJĄ ? a nawet jeśli gdzieś tam istnieją to uwierzę jak zobaczę :-)

Avatar borixon

1 grudnia 2014, 17:29

@VaultHunter: tylko wtedy będzie za późno....

Avatar VaultHunter

2 grudnia 2014, 20:18

@borixon: ale to będzie już mój problem kolego :-)

Avatar zatoka

1 grudnia 2014, 23:07

Ej, w takim razie zostałem oszukany... Oddawaj pieniądze Lucek!

Avatar Keczup12PL

26 listopada 2014, 20:50

od kiedy szatan stał się dobry?

Avatar kotul

26 listopada 2014, 20:28

będę sprzeczna i powiem
nie było

Avatar ololol

26 listopada 2014, 18:40

real story

Avatar matibal

26 listopada 2014, 18:39

Było

Avatar Maks2603

26 listopada 2014, 18:09

Było.

Avatar Bilolus1

26 listopada 2014, 18:07

O ku*wa ! Czarna magia Szatyna dałem jeden a tutaj ocena z 1 skacze na 2,87 .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Równi i równiejsi

Pozdrawiam świetliki

Pilne

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka