Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2014, 15:11
ja pamiętam looknijcie na mój profil na datę urodzenia
Odpisz
5 stycznia 2016, 21:20
@venomman: Spadaj. Na pewno nie masz 80 lat...
Odpisz
6 stycznia 2016, 09:09
@Jeja4FunPL: Serio napisałem taki komentarz?
Odpisz
6 stycznia 2016, 11:06
@venomman: Tak
Odpisz
17 września 2017, 19:58
@venomman: Chyba tak
Odpisz
17 września 2017, 20:01
Widzę własnie ;/
Odpisz
19 kwietnia 2018, 18:11
@venomman: to trochę żenujące, nie?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:19
@Grzechoooo: Ludzie, dajcie mi spokój, odpokutuję po śmierci '_'
Odpisz
27 maja 2018, 23:39
@venomman: wyspowiadaj się albo pomódl, wtedy twe winy zostaną odkupione
Odpisz
17 stycznia 2019, 19:59
@venomman: żenada... oj żenada...
Odpisz
17 stycznia 2019, 22:10
Jezu, dajcie mi już spokój xD
Odpisz
18 stycznia 2019, 16:28
@venomman: za rok tu przyjdę...
Odpisz
8 maja 2019, 09:19
@venomman: przypomnienie
Odpisz
8 maja 2019, 11:11
@trolli: Ludzie, plox, wstydzę się tego komentarza
Odpisz
8 maja 2019, 14:30
@venomman: słusznie
Odpisz
8 maja 2019, 20:15
@Grzechoooo: obserwujesz ten komentarz!? xD
Odpisz
8 maja 2019, 20:18
@venomman: tak
Odpisz
8 maja 2019, 21:46
@venomman: tak
Odpisz
8 maja 2019, 22:43
@szalonememe: kocham was jako ludzi, ale nienawidzę jako jejaków
Odpisz
8 maja 2019, 23:11
@venomman: ^^
Odpisz
18 listopada 2019, 11:18
@venomman: kolejne przypomnienie
Odpisz
18 listopada 2019, 12:27
@Anonim7362616: nienawidzę was...
Odpisz
18 listopada 2019, 12:42
@venomman: tak
Odpisz
18 listopada 2019, 13:00
@venomman: sorka musiałem :P
Odpisz
4 stycznia 2021, 00:47
@venomman: a przypomnę ci jeszcze 2 lata później bo czemu nie
Odpisz
30 listopada 2014, 17:45
A na czym to polega?
Odpisz
30 listopada 2014, 17:00
nie pamiętam
Odpisz
30 listopada 2014, 16:52
Umarłem?
A nie... nie pamiętam. Uff, całe szczęście.
Odpisz
30 listopada 2014, 14:55
tak własnie nie zyję
Odpisz
30 listopada 2014, 14:55
Bo kiedyś tak naprawdę tylko tym można było się bawić (ach te bieganie po całym osiedlu)
Odpisz
30 listopada 2014, 14:25
Pamiętam i żyję.
Odpisz
30 listopada 2014, 14:15
pamiętam
Odpisz
30 listopada 2014, 14:14
aha bardzo mądre
Odpisz
30 listopada 2014, 14:12
@jacek1s pewnie pamięta :D
Odpisz
30 listopada 2014, 14:54
@PAULIOX: No, pamiętam jakby to było wczoraj, od razu po imprezie, wraz ze Stefanem, poszliśmy turlać koło hula-hop ;-;
Odpisz
30 listopada 2014, 15:52
@jacek1s: Stefan zgubił kijek po drodze.
Odpisz
30 listopada 2014, 19:04
@PAULIOX: i co mnie minusujecie? :D
Odpisz