Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 listopada 2014, 16:21
U mnie wciągali cukier z saszetek XD
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2014, 16:50
Pff... U mnie wciągali pokruszony rysik od ołówka, kawe i krede
Odpisz
30 listopada 2014, 17:02
@DeadExtreme: Phi! U nas wapno i oranżadę w proszku.
Odpisz
30 listopada 2014, 19:34
pffff ja wciągałem cynamon ._.
Odpisz
30 listopada 2014, 22:59
Oranżade w proszku to się wciągało w klasie 3 szkoły podstawowej.
Odpisz
1 grudnia 2014, 16:46
@XpiterekX: A u nas teraz ;-;
Odpisz
1 grudnia 2014, 21:53
No to cienko wam idzie xD
Odpisz
11 kwietnia 2019, 11:17
@XpiterekX: odkop moi drodzy
Odpisz
15 września 2017, 13:48
u mnie zdrapywaliśmy tynk ze ściany żeby kolega wciągał póżniej kaszlał jakieś dwa dni a w jednej sali dalej są ślady na ścianach po tym XD
Odpisz
5 maja 2017, 10:10
Odpisz
30 listopada 2014, 18:10
U mnie gość wciągał kredę z gumką do ścierania. Później u się ryj cały czerony zrobił i się nie mógł wysmarkać. Ach, uroki gimnazjum.
Odpisz
13 lutego 2017, 17:41
ku*wa piardłam ze śmiechu xDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
15 marca 2017, 16:45
@BabkaZmarihuano: No hej. Przyzwałaś mnie.
Odpisz
7 października 2015, 20:15
U mnie chłopaki na lekcji kredę wciągali...
Odpisz
30 listopada 2014, 14:39
kubuś, kreda, majeranek, klej
Ta zabawa po nocach się śni
klej, kubuś, kreda i majeranek
Podziel się z kolegami czym masz
Odpisz
30 listopada 2014, 15:51
@bylejakbylegdzie: Za**biste rymy! 4X tak!
Odpisz
30 listopada 2014, 19:16
@bylejakbylegdzie: PRZECHODZISZ DO FINAŁU!
Odpisz
1 grudnia 2014, 22:03
@bylejakbylegdzie: Jaki trzeba kaliber rurki, żeby w ciągać kubusia?
Odpisz
21 lutego 2015, 23:33
@bylejakbylegdzie: wygrałeś internety
Odpisz
23 grudnia 2014, 08:50
"Podstawówka miejsce gdzie wciągają kredę do nosa "
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2014, 14:40
Moi koledzy też tak robili ._. I jesZcze brali spirytusowa chusteczkę i ja wciagali ._.
Odpisz
30 listopada 2014, 14:52
@wiki22: Ja maluje 2 markerami kartkę lub chusteczkę i się zaciągam. :D
Odpisz
30 listopada 2014, 15:31
@XpiterekX: Masz się czym chwalić.
Odpisz
30 listopada 2014, 18:12
Ja tam podziwiam, sam przez przypadek zrobiłem coś podobnego i oddychać nosem przez chwilę nie mogłem. Błeeeeee....
ALE SZACUN DLA KOKSA.
Odpisz
30 listopada 2014, 19:16
Ja mam w klasie takich debili, którzy wąchają klej z folii.
Odpisz
30 listopada 2014, 22:59
Mój kolega ma klej, który... naprawdę ładnie pachnie...
Odpisz
30 listopada 2014, 18:45
u mnie wciągali fizzo
Odpisz
30 listopada 2014, 15:01
no wysoki lvl szacun
Odpisz
30 listopada 2014, 14:35
dziwne, ale fajne
Odpisz
30 listopada 2014, 14:26
Nie no, wiele dzisiejszych gimnazjalistów to coś strasznego
Odpisz
30 listopada 2014, 14:23
Ciekawe
Odpisz
27 listopada 2014, 17:40
dla czego mi się wydaje że ich znam?
Odpisz
29 listopada 2014, 19:46
@Hoguzzos: JeJ mam minusa!
Odpisz
30 listopada 2014, 14:13
@Hoguzzos: jej nie ma to jak pisać sam do siebie
Odpisz
10 sierpnia 2015, 01:09
@Hoguzzos: Elo Szogunie XD
Odpisz