W dalekiej przyszłości...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Cel namierzony
Angielskie śmieszki
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2014, 16:57
Ty ja tam byłem 2 dni temu...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
w spore.
Odpisz
3 grudnia 2014, 17:05
@dustin2001: Miałem o tym pisać :) W ogóle ostatnio internet jakby próbował mi przypomnieć, że istnieje taka gra...
Odpisz
4 grudnia 2014, 06:53
@dustin2001: Grający w Spore łączmy się! Groksowie ( wreszcie ) rozwaleni,przyjmuj wiarę w Spoda albo giń!
Odpisz
4 grudnia 2014, 13:05
@Rinya: Spod? Niech będzie chwała mu.
Odpisz
4 grudnia 2014, 17:07
@dustin2001: Witaj więc w krainie szczęśliwości. Mów, a owieczki Spoda będą słuchać.
Odpisz
11 października 2015, 09:37
@Rinya: Łączmy się!
Odpisz
4 grudnia 2014, 18:19
Księżyc- tu byłem. Podpisano: Twardowski
Odpisz
3 grudnia 2014, 22:25
od razu pomyślałem o Spore :D
Odpisz
3 grudnia 2014, 21:27
A te znaczniki nawet w FC4 chyba występują ;D Albo bardzo podobne :)
Odpisz
3 grudnia 2014, 17:28
Prawie jak Mass Effect 3
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:08
A kim ty jesteś, jeżeli można zapytać?
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:31
Star Lord'em :P
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:36
Przeczytaj tytuł
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:37
adminem
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:48
władcą galaktyki w spore ....
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:53
@Angel_Kubixarius: xD
Odpisz