Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TypowyPolak

3 grudnia 2014, 16:20

Jak dorosnę to wybieram się na podróż do Czarnobyla xd

Avatar kawtkawt

3 grudnia 2014, 16:36

@TypowyPolak: miłych szejściu oczu

Avatar minecraft32

3 grudnia 2014, 16:45

@kawtkawt: nie

Avatar VaultHunter

3 grudnia 2014, 18:01

@kawtkawt: żadnych sześciu oczów :) po pierwsze, dlatego że mutacje powstają baardzo powoli więc 6 par oczu to jego wnuki by miały.Po drugie - Czarnobyl to elektrownia i najbliższe ziemie ( cały ten teren to Zona ) a tam jest nadal takie promieniowanie że po 10 min jesteś martwy/a

Avatar bylejakbylegdzie

3 grudnia 2014, 23:13

@VaultHunter: na złomowisku jest większe promieniowanie niż wokoło elektrowni

Avatar VaultHunter

5 grudnia 2014, 13:28

@bylejakbylegdzie: na większości pojazdów zawiezionych na te góry pojazdów promieniowanie było bardzo małe lub wręcz znikome

Avatar Filipsss

10 kwietnia 2018, 19:54

@VaultHunter: do prypeci można na luzie pewnie ;p

Avatar mozaj

3 grudnia 2014, 16:06

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej...

Avatar Ksywka

Edytowano - 3 grudnia 2014, 16:19

@mozaj: święta prawda osobo o imieniu Łuka

Avatar mozaj

Edytowano - 3 grudnia 2014, 16:23

@Ksywka: No co jak nie chcesz Rosyjskiej wersji to mów mi Łukasz :D

Avatar Ksywka

3 grudnia 2014, 16:25

@mozaj: Ok, bo przecież wszystko co rosyjskie jest ZŁE!!

Avatar VaultHunter

3 grudnia 2014, 18:03

@Ksywka: Rosjanie nie są "źli". Po prostu Putin jest sku*wysynem. Zresztą 90% Rosjan żadnej wojny nie chce..

Avatar Aracz

3 grudnia 2014, 20:55

@Ksywka: jeśli wszystko co rosyjskie jest złe, to wszyscy Polacy są pijakami i złodziejami, i mieszkają tylko za granicą...
Denerwują mnie te wszystkie stereotypy ._.

Avatar mozaj

3 grudnia 2014, 21:18

@Aracz: W sumie jeste Polakiem (z uwagi na obywatelstwo). I jeste poza granicą kraju ( Ojczyście Ukraina...)

Avatar Stasiek121

3 grudnia 2014, 16:53

Nie robią tak, bo najwyraźniej jest im już dobrze. Mam na myśli, że po co one by miały lecieć do lasów gdzie trudniej znaleźć jedzenie i na dodatek mogą same zostać pożywieniem. W mieście wystarczy, że polecą do parku po okruchy, a na śmietnik po resztki, no i jedyne co im jakoś zagraża koty z czego nie wszystkie.
No ale to ma być coś na rodzaj "śmiesznego" obrazka...

Avatar krzynu

Edytowano - 3 grudnia 2014, 16:47

Ptaki nie maja obowiazkow...?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Niezniszczalne

Lekko nie będzie

Przyszłość jest piękna

Nie znoszę kleszczy

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka