Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zdeklasowani znowu
Ikony
Angielskie śmieszki
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2014, 16:20
Jak dorosnę to wybieram się na podróż do Czarnobyla xd
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:36
@TypowyPolak: miłych szejściu oczu
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:45
@kawtkawt: nie
Odpisz
3 grudnia 2014, 18:01
@kawtkawt: żadnych sześciu oczów :) po pierwsze, dlatego że mutacje powstają baardzo powoli więc 6 par oczu to jego wnuki by miały.Po drugie - Czarnobyl to elektrownia i najbliższe ziemie ( cały ten teren to Zona ) a tam jest nadal takie promieniowanie że po 10 min jesteś martwy/a
Odpisz
3 grudnia 2014, 23:13
@VaultHunter: na złomowisku jest większe promieniowanie niż wokoło elektrowni
Odpisz
5 grudnia 2014, 13:28
@bylejakbylegdzie: na większości pojazdów zawiezionych na te góry pojazdów promieniowanie było bardzo małe lub wręcz znikome
Odpisz
10 kwietnia 2018, 19:54
@VaultHunter: do prypeci można na luzie pewnie ;p
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:06
Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej...
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2014, 16:19
@mozaj: święta prawda osobo o imieniu Łuka
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2014, 16:23
@Ksywka: No co jak nie chcesz Rosyjskiej wersji to mów mi Łukasz :D
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:25
@mozaj: Ok, bo przecież wszystko co rosyjskie jest ZŁE!!
Odpisz
3 grudnia 2014, 18:03
@Ksywka: Rosjanie nie są "źli". Po prostu Putin jest sku*wysynem. Zresztą 90% Rosjan żadnej wojny nie chce..
Odpisz
3 grudnia 2014, 20:55
@Ksywka: jeśli wszystko co rosyjskie jest złe, to wszyscy Polacy są pijakami i złodziejami, i mieszkają tylko za granicą...
Denerwują mnie te wszystkie stereotypy ._.
Odpisz
3 grudnia 2014, 21:18
@Aracz: W sumie jeste Polakiem (z uwagi na obywatelstwo). I jeste poza granicą kraju ( Ojczyście Ukraina...)
Odpisz
3 grudnia 2014, 16:53
Nie robią tak, bo najwyraźniej jest im już dobrze. Mam na myśli, że po co one by miały lecieć do lasów gdzie trudniej znaleźć jedzenie i na dodatek mogą same zostać pożywieniem. W mieście wystarczy, że polecą do parku po okruchy, a na śmietnik po resztki, no i jedyne co im jakoś zagraża koty z czego nie wszystkie.
No ale to ma być coś na rodzaj "śmiesznego" obrazka...
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2014, 16:47
Ptaki nie maja obowiazkow...?
Odpisz