Nie wiem co o tym myśleć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To musiało być męczące
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2020, 11:41
To jest mężczyzna. Gdyby to była kobieta,to byłby ban za cycki
Odpisz
13 czerwca 2018, 10:50
Odpisz
14 lutego 2016, 17:32
TO CHŁOP CZY BABA ?
Odpisz
7 listopada 2015, 11:05
Odpisz
2 grudnia 2014, 17:49
Odpisz
18 marca 2015, 21:11
@KUBOSZ: ja ja ja ja hitler
Odpisz
8 lipca 2015, 10:25
@Adulin:
Odpisz
5 kwietnia 2015, 18:52
Dora?!
Odpisz
5 lutego 2015, 15:58
Dora po sterydach!
Odpisz
2 grudnia 2014, 19:35
Dobra... Mam takie jedno pytanie. To facet czy baba?!
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:29
@hvkjxbyh: Facet naszprycowany sterydami jak jelito gównem
Odpisz
2 grudnia 2014, 22:08
@TariXPL: Aaaa. Jak użyję igły to pęknie i zflaczeje jak balon tak?
Odpisz
2 grudnia 2014, 22:25
@hvkjxbyh: Nope. To nie jest nafaszerowane syntholem to jest po prostu mięcho nafaszerowane sterydami
Odpisz
3 grudnia 2014, 00:07
@TariXPL: Czyli jak go zacznę smażyć/piec to całe sterydy z niego wyciekną i zostanie tylko odrobina mięcha?
Odpisz
3 grudnia 2014, 00:27
@hvkjxbyh: Sterydy powodują przyrost masy mięśniowej skutkiem ubocznym jest między innymi wzrost piersi.
Odpisz
3 grudnia 2014, 00:32
@TariXPL: Słyszałem że po sterydach nie staje jak się przedobrzy. o prawda?
Odpisz
3 grudnia 2014, 00:38
@hvkjxbyh: Posprawdzaj sobie na wikipedii ja się sterydami ani niczym nie faszeruje, sam się na tym aż tak nie znam, ale to co wiem to powiem.
Odpisz
2 grudnia 2014, 16:33
ja juz sam nie wiem czy to chłopak czy baba
Odpisz
1 grudnia 2014, 20:57
Cholera... Teraz to mam ochotę wykończyć całą rasę ludzką... Jesteśmy w większości totalnymi debilami... ._.
Odpisz
1 grudnia 2014, 22:01
Pryznamniej Ty nie jesteś.
Odpisz
2 grudnia 2014, 00:18
Chyba ludzie nie zrozumieli sarkazmu ;_: przecież każdy jest taki mądry że zrozumie ten sarkazm...
Odpisz
2 grudnia 2014, 16:08
chyba każdy widzi, że to fotomontaż :)
Odpisz
2 grudnia 2014, 14:38
ona nie ma stanika!!!WTF zero cenzury w dzisiejszych czasach
Odpisz
2 grudnia 2014, 06:43
Tak zniszczyć cycusie. Boże dlaczego???
Odpisz
1 grudnia 2014, 22:39
Tu nie ma co myśleć, tu trzeba uciekać, szybko uciekać.
Odpisz
1 grudnia 2014, 21:40
Nie zasne
Odpisz
1 grudnia 2014, 20:22
Odpisz
1 grudnia 2014, 21:26
@DrDarwin145: Znów! XD
Odpisz